Aptarė žvejybos galimybes Baltijos jūroje

Politika

Žemės ūkio ministerija praneša, jog šią savaitę įvyko pirmieji susitikimai, kurių metu valstybės narės ir suinteresuotos organizacijos apsvarstė Europos Komisijos (EK) pasiūlymą dėl žvejybos galimybių 2023 metams Baltijos jūroje.

Pranešama, jog Lietuva, bendradarbiaudama su regiono valstybėmis ir EK, parengs bendros BALTFISH pozicijos dėl Baltijos jūros kvotų 2023 metams projektą, kurio pagrindu vyks tolesnės diskusijos.

Pirmininkavimą Baltijos jūros regiono žuvininkystės srities bendradarbiavimo forumui BALTFISH Lietuva pradėjo šių metų liepos 1 d.

Žemės ūkio viceministras Donatas Dudutis sako besitikintis, kad regione pasiektas kompromisas bus tinkamas pagrindas spalio 17-18 d. Liuksemburge vyksiančiai Europos Sąjungos (ES) Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybai, kurioje už žuvininkystę atsakingi ES valstybių narių ministrai priims galutinį politinį sprendimą dėl  žvejybos galimybių Baltijos jūroje 2023 metams.   

INFORMACIJA

Tarpvalstybinis BALTFISH bendradarbiavimas prasidėjo 2013 metais, remiantis Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir Danijos susitarimu ir atsižvelgiant į ES Bendrosios žuvininkystės politikos tikslą stiprinti regioninį bendradarbiavimą. 

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Sutarė bendradarbiauti stiprinant energetinę infrastruktūrą Baltijos jūroje

Aštuonių Baltijos jūros valstybių energetikos ministrai ir jų atstovai pasirašė Vilniaus deklaraciją dėl bendradarbiavimo plečiant energetinę infrastruktūrą Baltijos jūroje. Ji ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

ELTA

Keisis kormoranų skaičiaus reguliavimo tvarka

2025 m. įsigalios nauja kormoranų populiacijos kontrolės tvarka ir nustatytas skaičius, kiek šių paukščių galės naikinti žuvininkystės ūkiai, praneša Aplinkos ...
2024-04-07
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Pasirašytas tarptautinis memorandumas dėl žaliojo koridoriaus

Singapūro laivybos įmonės „X-Press Feeders“ ir šešių Europos uostų, tarp kurių ir Klaipėdos uostas, vadovai penktadienį Hamburge padėjo parašus bendrame ...
2024-04-05
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This