P0

Aplinkosauga

Buvusi aplinkosaugininkė pažeidė įstatymą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-09


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad buvusi Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Aplinkos kokybės departamento Klaipėdos aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Šipulskienė pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimus pasibaigus tarnybai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tyrime nustatyta, kad J. Šipulskienė šių metų birželį įsidarbino Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centre (KRATC) neišlaukusi vienerių metų po to, kai nustojo eiti pareigas departamente.

Dirbdama aplinkosaugininke per paskutinius tarnybos metus ji atliko keturis bendrovės, kurioje vėliau įsidarbino, patikrinimus ir surašė patikrinimo aktus. J. Šipulskienė kreipėsi į VTEK, prašydama taikyti jai individualią išimtį įsidarbinti, tačiau pradėjo dirbti, nesulauksi sprendimo.

Atsižvelgdama į tyrimo metu nustatytas aplinkybes, VTEK siūlo KRATC direktorei nutraukti darbo sutartį su J. Šipulskiene.


  2022-09-09

  Vienas komentaras apie “Buvusi aplinkosaugininkė pažeidė įstatymą”

  1. AvatarRobertas (IP: 86.100.174.213)

   Tai ta VTEK ką galvoja? Ką pagal profesiją gali dirbti aplinkosaugininkas? Tai tegul išmoka metų algą ir galės nedirbti? Ar turi dirbti statybose plytelių klojikais? jūs (iš mažosios, ir mano manymu) esate perteklinė ir parazitinė kontora, kurie išėję iš darbo turbūt tikrai įsidarbins statybose.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt