P0

Kriminalai ir nelaimės

Sukčių laimikis – dar 20 000 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-09


Sukčiai pastaruoju metu gali pasigirti, kad jiems Klaipėdoje sekasi itin neblogai.

Ketvirtadienį į Klaipėdos policiją kreipėsi 67-erių moteris ir pranešė, jog tądien, apie vidurdienį, jai telefonu paskambino nepažįstamas vyras ir apgaulės būdu iš jos išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus bei pasisavino 20 000 eurų.

Šį pirmadienį Klaipėdos policija sulaukė 36-erių vyro pareiškimo, kad jis nuo rugpjūčio 21 d. per kelis kartus investavo pinigus į kriptovaliutas, o pradėjęs įtarti apgaulę negali susigrąžinti savo investuotų ir uždirbtų pinigų. Nuostolį jis įvertino 36 500 eurų.

Praėjusią savaitę 88-erių klaipėdietė neteko 13 000 eurų po to, kai į savo butą I. Simonaitytės gatvėje įsileido dvi moteris ir vyrą. O rugpjūčio viduryje 34-erių vyras Klaipėdos policijai pranešė, kad nuo gegužės 17 d. iki birželio 17 d. nepažįstamas asmuo per internetinę investavimo platformą apgaulės būdu iš jo išviliojo 16 500 eurų.


  2022-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt