P0

Sportas

Sekmadienį – du nemokami sporto renginiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-10


Rugsėjo 11-ąją, sekmadienį, Klaipėdoje, prie Vasaros estrados, vyks net du nemokami pajudėti skatinantys sporto renginiai.

Jau ketvirtą kartą bus organizuojamas renginys „Mano šeima bėga”.

„Smagus, nuotaikingas rudens bėgimas, kuriame kviečiame dalyvauti visus – tiek mažus, tiek jau ūgtelėjusius. Renginio metu vaikų laukia ne tik bėgimas bet ir įvairios pramogos. Aktyviausių ir sparčiausių laukia renginio rėmėjų prizai. Vaikų laukia ir pramogos ant pripučiamų batutų”, – rašo renginį organizuojanti Sveikatingumo studija „Ginsvė”.

Renginio programa: 10.20 val. – registracija; 10.30 val. atidarymo apšilimas; 10.40 val. 500 m bėgimas „Mama/tėtis ir aš vežimėlyje”; 11 val. 500 m bėgimas mažyliams iki 4 metų; 11.20 val. bėgimas 5–6 metų vaikams; 11.40 val. 500 m Šeimos estafetė, kurios metu gali bėgti mažiausiai 3 nariai (reikia žaisliuko, talismano ar bet kokio kito daikto, kurį būtų galima perduoti vienas kitam; 12 val 2 km šeimų startas.

Tuo pačiu metu, nuo 11-13 val., ties Vasaros estrada vyks Šeimų orientavimosi sporto šventė. Šįkart bus kviečiama orientuotis ne tik bėgant, bet ir važiuojant dviračiais. Išmėginti savo jėgas trasose, kuriose reikės atsižymėti žemėlapyje pažymėtuose kontroliniuose punktuose, galės ir šeimos, ir pavieniai asmenys. Bus parengtos trys trasos:  1,5 ir 3 km bėgte bei 4,5 km ilgio dviračių trasa. Registracija vyks vietoje.

Sveikatingumo studijos „Ginsvė”, Orientavimosi sporto klubo „O!Klaipėda” ir Klaipėdos lengvosios atletikos akademijos organizuojami renginiai yra projekto„Aktyvi bendruomenė” ir yra bendrai finansuojami Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

Daugiau informacijos tel 8 614 83857, ginsve@gmail.com.


  2022-09-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt