P0

Kultūra

Kviečia į ekskursiją apie įdomius Klaipėdos gyventojus ir svečius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-12


Klaipėdos vokiečių bendrija pristato antrąjį Klaipėdos miesto 770-mečiui sukurtą maršrutą „Įdomūs ir garsūs Memelio/Klaipėdos gyventojai bei svečiai“.

Jis – apie žmones, kurie išgarsėjo ne Klaipėdoje. Vienų biografijoje tiesiog įrašyta: gimė Mėmelyje, dabar – Klaipėda, Lietuva. Kiti tik pabuvojo čia ir apie tai parašė savo dienoraštyje. Anot bendrijos, buvo stengtasi, tarp jų būtų įvairių tautybių ir profesijų atstovų.

Pasaulinės turizmo dienos proga rugsėjo 17-ąją, 11 val., bendrija kviečia į ekskursiją šiuo nauju maršrutu. Jos metu bus pasakojama apie Simoną Dachą, Arno Eschą, Richardą Wagnerį, Heinrichą Schliemanną, Juliusą Kreohlį, Joną Pleškį, seseris Anną ir Margarethe Sinnhuber, Jurgį Zauerveiną, Friedrichą Wilhelmą Argelanderį ir Karlą Eulensteiną.

Jurgis Zaueriveinas. Šiaulių „Aušros“ muziejaus nuotr.

Susitikimo vieta – Jono kalnelis, prie Klaipėdos senamiesčio maketo. Ekskursijos pabaiga – prie Domšaičio galerijos. Planuojama trukmė – iki 2,5 valandos.

Privaloma registracija: info@sdh.lt.


  Kultūros straipsnių vidus

  2022-09-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt