P0

Spyglys

Strategai sutrikdė tualeto remonto procesą*

Spyglys
2022-09-12


Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdį pirmadienį nuolat trikdė savivaldybės 4 aukšto tualeto remontininkų darbas: vyrai rimtai dirbo, o per elektrinių įrankių keliamą triukšmą neįmanoma buvo girdėti, kaip strateginį klausimą pristatinėja Snieguolė. Ne ta, iš pasakos, o ta, iš Savivaldybės administracijos.

Politikai norėjo Snieguolę pasiųsi remontininkų tildyti, bet ši išdidžiai nepakluso. Nepadės, sakė… Tada politikai puolė skambinti Snieguolės viršininkams, nes labai norėjo išklausyti Klaipėdos 2021–2030 metų strateginio plėtros plano įgyvendinimo 2021 metais ataskaitos pristatymą. Padėjo. Statybininkai išėjo parūkyti. Po 10 minučių grįžo ir tęsė darbą. Strategai ataskaitai nepritarė.

Spyglio moralas: Negerai. Kad ir kokia strategija svarbi, tualeto remontas – svarbiau.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt