P0

Regionas

Neringoje – svetingiausio turizmo verslo atstovo rinkimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-13


Pastaruosius kelerius metų Lietuvos ir pasaulio turizmo sektorius išgyveno dramatiškus laikus, kuomet per gana trumpą laiką keitėsi ir keliautojų lūkesčiai, ir patirtys.

A. Kundroto nuotr.

Nepaisant pokyčių, vienas gražiausių Lietuvos kampelių Neringa ją lankančius svečius nuolat pasitinka ne tik nuostabia gamta, unikaliu kultūros paveldu, bet ir svetingais vietos žmonėmis ir verslais.

Artėjant Pasaulinei turizmo dienai, rugsėjo 27 d., Neringoje organizuojami svetingiausio turizmo verslo atstovo rinkimai. Juose galima nominuoti bet kurį Neringos savivaldybėje veikiantį turizmo verslą, teikiantį apgyvendinimo, maitinimo, transporto ar kitas turizmo paslaugas.

„Neringa gali didžiuotis ne tik UNESCO saugomomis vertybėmis, bet ir vietos bendruomene, o ypatingai verslo atstovais, kurie ženkliai prisideda prie kurorto išskirtinumo formavimo. Norime ne tik padėkoti už Neringai reikalingų paslaugų teikimą, bet ir atkreipti gyventojų ir kurorto svečių dėmesį į verslininkų pastangas mus džiuginti kokybiškomis paslaugomis, naujovėmis ar unikaliomis idėjomis, garsinančiomis šį kraštą, – pranešime pažymi Neringos meras Darius Jasaitis. –Tikiuosi, kad šie apdovanojimai taps įkvėpimu paslaugų teikėjams, o neringiškių bei kurorto svečių siūlymai ir balsavimai – mūsų dėmesiu ir padėka”.

Svetingiausią Neringos turizmo verslą gali nominuoti visi Neringos gyventojai ir miesto svečiai. Nominacijas kviečiama teikti nuo š. m. rugsėjo 12 iki rugsėjo 21 dienos, savo siūlymą įrašius šioje nuorodoje.

Svetingiausias Neringos turizmo verslo atstovas bus paskelbtas rugsėjo 23 d. 10 val. Pasaulinės turizmo dienos išvakarėse rengiamų tradicinių Neringos mero verslo pusryčių metu.


  2022-09-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt