P0

Spyglys

Linksmina „ot dušy”* (1)

Spyglys
2022-09-14


Spyglys, kaip ir jo bičiulė „Atvira Klaipėda”, mėgsta kartas nuo karto pasiknisti po senus protokolus ir seną spaudą, nes istorijos pažinimas moko ne tik nuolankumo, bet kartais leidžia kitoje šviesoje pažinti ir šių laikų didvyrius ar tiesiog pastebėti likimo ironijos pokštus.

Štai ir bevartant 2010-ųjų pradžios miestelio spaudą Spyglio akys užkliuvo už „Vakarų ekspreso” publikacijos, kurioje tuomet dar tolokai nuo politikos buvusio garbaus verslininko Aido Kaveckio valdomas „Freidricho pasažas” kvietė linksmintis „ot dušy”.

Ir kas gi tada galėjo pagalvoti, kad žymiu mūsų miestelio politiku tapęs gerbiamas Aidas po daugiau nei 12 metų pats linksmins „ot dušy” ne tik jo pasažo lankytojus, bet ir visus miestelėnus. Ypač bandydamas paaiškinti, kaip ten gi buvo su tuo verslu Krymą užgrobusioje Rusijoje.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-14

  Vienas komentaras apie “Linksmina „ot dušy”*”

  1. Avatar:) (IP: 78.61.189.152)

   juokinga ir tiek:)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt