P0

Verslas

Vandentiekininkus į darbą nuotekų valykloje veš taksi

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-09-17


AB „Klaipėdos vanduo“ rengiasi savo darbuotojus į darbą ir iš darbo vežioti taksi arba pavėžėjimo automobiliais. Maršrutas: Klaipėda – Dumpiai (Klaipėdos rajonas), kur yra miesto nuotekų valykla.

Dumpių nuotekų valykla.

Skelbiamame taksi arba pavėžėjimo paslaugos pirkime nurodyta, kad preliminarus vieno maršruto atstumas – apie 13 km į vieną pusę. Preliminariai numatoma, kad per metus tokios paslaugos teikėjui gali tekti nuvažiuoti iki 14 tūkstančių kilometrų, jei visas darbo dienas vandentiekininkus vežiotų du automobiliai.

Taksistai ar pavėžėjai turėtų būti pasiruošę vežti darbuotojus nuo 6.30 val ryto iki 22 valandos vakaro. Vienu metu gali būti iškviesti ir trys automobiliai. Tiekėjas privalės užtikrinti, kad po užsakymo perdavimo automobilis į nurodytą vietą Klaipėdos mieste atvažiuotų ne vėliau nei per 15 minučių. O į  Klaipėdos rajono Dumpių kaimą –  ne vėliau nei per 25 minutes.

Sutartis su tokios paslaugos teikėju bus sudaroma metams, su galimybe terminą pratęsti dar metams. Maksimali šių paslaugų pirkimo suma nurodoma.

AB „Klaipėdos vanduo“ savo darbuotojams perka ir viešojo transporto bilietų.


  2022-09-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt