Vandentiekininkus į darbą nuotekų valykloje veš taksi

Verslas

AB „Klaipėdos vanduo“ rengiasi savo darbuotojus į darbą ir iš darbo vežioti taksi arba pavėžėjimo automobiliais. Maršrutas: Klaipėda – Dumpiai (Klaipėdos rajonas), kur yra miesto nuotekų valykla.

Dumpių nuotekų valykla.

Skelbiamame taksi arba pavėžėjimo paslaugos pirkime nurodyta, kad preliminarus vieno maršruto atstumas – apie 13 km į vieną pusę. Preliminariai numatoma, kad per metus tokios paslaugos teikėjui gali tekti nuvažiuoti iki 14 tūkstančių kilometrų, jei visas darbo dienas vandentiekininkus vežiotų du automobiliai.

Taksistai ar pavėžėjai turėtų būti pasiruošę vežti darbuotojus nuo 6.30 val ryto iki 22 valandos vakaro. Vienu metu gali būti iškviesti ir trys automobiliai. Tiekėjas privalės užtikrinti, kad po užsakymo perdavimo automobilis į nurodytą vietą Klaipėdos mieste atvažiuotų ne vėliau nei per 15 minučių. O į  Klaipėdos rajono Dumpių kaimą –  ne vėliau nei per 25 minutes.

Sutartis su tokios paslaugos teikėju bus sudaroma metams, su galimybe terminą pratęsti dar metams. Maksimali šių paslaugų pirkimo suma nurodoma.

AB „Klaipėdos vanduo“ savo darbuotojams perka ir viešojo transporto bilietų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Klaipėdiečiams ir rajono gyventojams atpigs vanduo

Valstybinės energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) patvirtino naujas uostamiesčio savivaldybės valdomos AB „Klaipėdos vanduo“ kainas. Nauji, mažesni įkainiai Klaipėdos miesto ir ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Aplinkosauga, Svarbu

Klaipėda pagaliau pradeda rūšiuoti maisto atliekas

Vėluodama keturis mėnesius Klaipėda pradeda maisto atliekų rūšiavimą – antradienį surengta oficiali tam skirta šalia Dumpių sąvartyno pastatytos linijos atidarymo ...
2024-04-02
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Klaipėdoje ir rajone atpigs vanduo?

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) kitą savaitę tvirtins AB „Klaipėdos vanduo“ geriamojo vandens ir nuotekų bei paviršinių nuotekų bazines kainas ...
2024-03-28
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This