P0

Švietimas

Švietimo įstaigas stebės trys saugos tarnybos

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-09-19


Už Klaipėdos miesto švietimo įstaigų pastatų apsaugą per trejus metus savivaldybė sumokės apie 800 tūkstančių eurų. Šiuos objektus saugos trys skirtingos saugos tarnybos.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Brangiausiai kaštuos šiaurinės miesto dalies ir senamiesčio švietimo įstaigų pastatų apsauga. UAB „Ekskomisarų biuras” juos sutiko saugoti už 363 tūkstančius eurų. Pietinės miesto dalies švietimo įstaigų pastatus saugos UAB saugos tarnyba „Argus”. Ši bendrovė savo paslaugas įvertino 195 tūkst. Eur.  O Klaipėdos naujamiestyje tuo užsiims UAB „G4S Lietuva” už 240 tūkstančius eurų. Sutartys su šiomis bendrovėmis galios iki 2025 metų spalio.

Klaipėdos mieste yra apie 100 švietimo įstaigų.

Kiekvienos švietimo įstaigos patalpų apsaugai tiekėjas privalo suprojektuoti patalpų apsaugos bei teritorijos vaizdo stebėjimo sistemą ir ją įrengti per mėnesį nuo sutarties pasirašymo dienos. Jei to nespės padaryti, rangovams teks paslaugos teikimą užtikrinti kitomis priemonėmis ir ištekliais. Vaizdo įrašymo įrenginyje visų vaizdo kamerų nepertraukiami vaizdų įrašai bus saugomi ne trumpiau kaip 30 parų laikotarpiui.


  2022-09-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt