P0

Kultūra

Baltų vienybės dienai – Latvijos ir Lietuvos chorų koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-20


Baltų vienybės dienai paminėti Žvejų rūmai rugsėjo 25 d., sekmadienį, 16 val. rengia didelį chorinės muzikos koncertą, kuriame dalyvaus net septyni Latvijos ir Lietuvos chorai.

Tai Liepojos liaudies meno ir kultūros centro mišrus choras „Intis“ ir Liepojos universiteto merginų choras „Atbalss“, Vilniaus universiteto merginų choras „Virgo“ ir mišrus choras „Gaudeamus“, Vytauto Didžiojo universiteto mišrus choras „Ave Vita“, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mišrus choras „Neris“ ir koncerto organizatorių bei šeimininkų Žvejų rūmų moterų choras „Dangė“.

Latvijos chorai atliks kompozitorių Romualdo Jermakso, Selgos Mence, Jēkabso Jančevskio, Zigmarso Liepiņšo, Lauros Jēkabsonės kūrinius, lietuviškoje programoje – Vytauto V. Barkausko, Liongino Abariaus, Danguolės Beinarytės, Vytauto Kernagio, Lino Adomaičio originalios dainos ir harmonizuotos lietuvių liaudies dainos.

Itin įdomu, kad tai bus išskirtinis trijų jungtinių chorų – Liepojos, Lietuvos moterų ir merginų ir Lietuvos mišrių chorų pasirodymas. Koncerto kulminacija taps jungtinio choro iš 150 dainininkų atliekami numeriai – Raimondso Tigulso „Rīta un vakara dziesma” („Ryto ir vakaro daina“) ir Juozo Gudavičiaus „Kur giria žaliuoja“.


  2022-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt