(Ne)akademiški pokalbiai su žinomais žmonėmis sieks įkvėpti drąsos lyderystei

Švietimas

Rugsėjo 21-ąją Klaipėdos universitete startuoja nauja iniciatyva – susitikimų su žymiais žmonėmis ciklas (Ne)akademiški pokalbiai. Pašnekesius neformalioje aplinkoje su šildančiu kavos ar arbatos puoduku inicijuoja KU ateities fondo vadovas Vytautas Adomaitis. Jis imasi ir pirmųjų pokalbių moderatoriaus vaidmens.

Pirmasis svečias į pokalbininko kėdę sės jau šį trečiadienį, rugsėjo 21-ąją.

Tai – ekonomistas, Lietuvos banko valdybos narys dr. Marius Jurgilas, į uostamiestį atvykstantis KU ateities fondo kvietimu. Daug metų karjerai bankininkystės srityje atidavęs Vytautas Adomaitis svečią iš finansų pasaulio vadina neabejotinu šios srities autoritetu.

Jis prieš devynerius metus atėjo dirbti į Lietuvos banką jau turėdamas Didžiosios Britanijos ir Norvegijos centrinių bankų ekonomisto, Europos Centrinio Banko tyrėjo bei akademinio darbo Jungtinėse Amerikos Valstijose patirties.

M. Jurgilas pripažintas vienu iš sėkmingiausių pastarojo meto mąstytojų apie Europos bankininkystės ateitį, turintis ekspertinių žinių, kaip skatinti inovacijas finansų sektoriuje. Per jo kadenciją Lietuva tapo viena geriausių jurisdikcijų FinTech įmonėms visoje ES, o M. Jurgilas yra tituluojamas Lietuvos FinTech sektoriaus „tėvu“.

„Su svečiu diskutuosime plačiai – nuo mokslo iki monetarinės politikos, nuo ekonominio augimo iki gresiančios recesijos, nuo vizijos iki inovacijų“, –
pirmojo susitikimo pokalbio liniją pristato V. Adomaitis.

KU ateities fondo vadovas tikisi, jog minėti pokalbiai, į kuriuos kartą per mėnesį planuojama kviesti autoritetingus skirtingų veiklos sričių žmones, bus įdomūs ne tik akademinei bendruomenei – studentams, profesūrai, alumnams.

„Tai bus laisvi pokalbiai liberalioje universitetinėje aplinkoje ir čia laukiamas kiekvienas klaipėdietis – verslininkas, tarnautojas ar tiesiog žingeidus žmogus. Susitikimų tikslas – pažinti gabiausiųjų sėkmės kelius, įkvėpti drąsą lyderystei ir taip drauge auginti Klaipėdos ir šio krašto gerovę.
Tai – ir KU, ir KU ateities fondo tikslas“, – sako KU ateities fondo vadovas.

Pirmasis susitikimas su (Ne)akademiškų pokalbių KU Aula Magna auditorijų komplekse (PC „Studlendas“, Herkaus Manto g. 90) vyks jau šį trečiadienį, rugsėjo 21 d. Pradžia 16 val.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Klaipėdos universitete - tradicinė vydūniška konferencija

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Švietimas

„Vėtrungės“ gimnazijoje - unikali paroda

Minint Pasaulinę žemės dieną, trečiadienį Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje pristatyta Klaipėdos universiteto (KU) Jūros tyrimų instituto parengta paroda „Pažintis su nematoma ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Verslas

Apie tvarios energijos gamybą ir kaip tam pažaboti Baltijos vėją

Kaip Baltijos jūros vėją pažaboti tvarios energijos gamybai? Atsakymo į šį klausimą bus ieškoma su AB „Ignitis grupė“ vadovu Dariumi ...
2024-03-07
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This