P0

Švietimas

(Ne)akademiški pokalbiai su žinomais žmonėmis sieks įkvėpti drąsos lyderystei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-20


Rugsėjo 21-ąją Klaipėdos universitete startuoja nauja iniciatyva – susitikimų su žymiais žmonėmis ciklas (Ne)akademiški pokalbiai. Pašnekesius neformalioje aplinkoje su šildančiu kavos ar arbatos puoduku inicijuoja KU ateities fondo vadovas Vytautas Adomaitis. Jis imasi ir pirmųjų pokalbių moderatoriaus vaidmens.

Pirmasis svečias į pokalbininko kėdę sės jau šį trečiadienį, rugsėjo 21-ąją.

Tai – ekonomistas, Lietuvos banko valdybos narys dr. Marius Jurgilas, į uostamiestį atvykstantis KU ateities fondo kvietimu. Daug metų karjerai bankininkystės srityje atidavęs Vytautas Adomaitis svečią iš finansų pasaulio vadina neabejotinu šios srities autoritetu.

Švietimo vidus

Jis prieš devynerius metus atėjo dirbti į Lietuvos banką jau turėdamas Didžiosios Britanijos ir Norvegijos centrinių bankų ekonomisto, Europos Centrinio Banko tyrėjo bei akademinio darbo Jungtinėse Amerikos Valstijose patirties.

M. Jurgilas pripažintas vienu iš sėkmingiausių pastarojo meto mąstytojų apie Europos bankininkystės ateitį, turintis ekspertinių žinių, kaip skatinti inovacijas finansų sektoriuje. Per jo kadenciją Lietuva tapo viena geriausių jurisdikcijų FinTech įmonėms visoje ES, o M. Jurgilas yra tituluojamas Lietuvos FinTech sektoriaus „tėvu“.

„Su svečiu diskutuosime plačiai – nuo mokslo iki monetarinės politikos, nuo ekonominio augimo iki gresiančios recesijos, nuo vizijos iki inovacijų“, –
pirmojo susitikimo pokalbio liniją pristato V. Adomaitis.

KU ateities fondo vadovas tikisi, jog minėti pokalbiai, į kuriuos kartą per mėnesį planuojama kviesti autoritetingus skirtingų veiklos sričių žmones, bus įdomūs ne tik akademinei bendruomenei – studentams, profesūrai, alumnams.

„Tai bus laisvi pokalbiai liberalioje universitetinėje aplinkoje ir čia laukiamas kiekvienas klaipėdietis – verslininkas, tarnautojas ar tiesiog žingeidus žmogus. Susitikimų tikslas – pažinti gabiausiųjų sėkmės kelius, įkvėpti drąsą lyderystei ir taip drauge auginti Klaipėdos ir šio krašto gerovę.
Tai – ir KU, ir KU ateities fondo tikslas“, – sako KU ateities fondo vadovas.

Pirmasis susitikimas su (Ne)akademiškų pokalbių KU Aula Magna auditorijų komplekse (PC „Studlendas“, Herkaus Manto g. 90) vyks jau šį trečiadienį, rugsėjo 21 d. Pradžia 16 val.


  2022-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt