P0

Regionas

Policijos pareigūnas apdovanotas medaliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-20


Antradienį, Skuodo rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkui Artūrui Tiškui įteiktas medalis „Už nuopelnus“ – rugpjūčio mėnesį šis pareigūnas dukart išgelbėjo skendusius žmones.

Atostogų metu, poilsiaudamas Palangos paplūdimyje, Artūras Tiškus išgirdo pagalbos šauksmą. Kažkada gelbėtoju dirbęs pareigūnas nesvarstydamas, kaip pats sako – instinktyviai puolė į vandenį. Tądien plevėsavo geltona vėliava, tačiau bangos buvo didelės, o jose pagalbos šaukėsi moteris ir mergaitė. Sugriebęs išsigandusią mergaitę, pareigūnas plūduriavo laikydamas ją tol, kol vandens motociklu priplaukė gelbėtojai. Užkėlęs ją ant motociklo, pats padėjo moteriai, kol gelbėtojų motociklu buvo nutempti ten, kur jau kojomis siekė dugną.

Po kelių savaičių pareigūno dėka nelaimės išvengta pačiame Skuode – iš tvenkinio pareigūnas ištraukė dvi skęstančias mergaites.

Pats medaliu „Už nuopelnus“ įvertintas pareigūnas savo poelgio nesureikšmina – kukliai sako, jog pasielgė taip kaip reikėjo ir kaip, jo nuomone, būtų pasielgęs kiekvienas.


  2022-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt