P0

Uostas ir jūra

„Jūros ambasados akademija“ kvies pažvelgti į ateities jūrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-21


Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 9 val. Klaipėdos universiteto Aula Magna auditorijų komplekse, pasaulinės jūros dienos proga, rengiamas interaktyvus forumas, skirtas jaunimui. Renginyje susipins edukacijos, kurios leis susipažinti, kaip yra valdomi ir kaip uoste kraunami laivai, laivų statykloje suvirinamos jų detalės, veiks jūrinių mazgų dirbtuvės, edukacijų erdvėje vyks ir virtualios realybės jūrinių video demonstracijos – su sukurtais virtualios realybės video vasarą jau buvo supažindinti Jūros šventės svečiai, apsilankę Jūrininkų skverelyje.

Forumas bus kupinas įvairaus spektro pranešimų, susijusių su jūra, jos galimybėmis, laivybos istorija ir ateities gairėms. Daug dėmesio bus skirta su jūra susijusioms profesijoms, bus aptarta, kokios karjeros perspektyvos šiuo metu atsiveria jūriniame sektoriuje. Taip pat bus pristatytos jūrinės inovacijos ir tyrimai, aplinkosauginiai sprendimai, kurie gali padėti pasirūpinti jūros ekosistema.

Jūrinis forumas – projekto „Jūros ambasada“ dalis. Projektas iš dalies finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros programos „Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečio minėjimas“.

Forumą moderuos Robertas Petrauskas, pranešimus jame skaitys svečiai iš Lietuvos jūrų muziejaus, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, Klaipėdos universiteto, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, jūrininkų įdarbinimo agentūros „OJ Crew“, UAB „Western Baltic Engineering“, LJKK „Bega“, UAB „Popa LT“.

Nors forumas oficialiai startuoja 11 val., tačiau durys į Pasaulinei jūros dienai dedikuotą renginį bus atvertos jau 9 val.  – prieš forumą vyks įtraukiančios jūrinės edukacijos, kurias rengs Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Klaipėdos universitetas, Klaipėdos Pauliaus Lindenau  mokymo centras. Specialią jūrinėms fotosesijoms skirtą erdvę su unikaliais jūriniais akcentais įrengs ir Lietuvos jūrininkų sąjunga.

Norintys dalyvauti forume, kviečiami registruotis el. paštu: media@maritimecluster.lt . Vietų skaičius ribotas.


  2022-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt