P0

Kultūra

Kalėdos Klaipėdoje – su žinomiausiais Lietuvos atlikėjais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-21


Gruodžio 28 d. Klaipėdos Švyturio arenoje įvyks koncertas KALĖDOS 2022, kuriame klaipėdiečius ir miesto svečius savo išskirtiniais pasirodymais džiugins net trys ryškiausi šių dienų Lietuvos atlikėjai Donatas Montvydas, Gabrielius Vagelis ir Free Finga.

Gabrielius Vagelis.

Trijų valandų trukmės gyvo garso koncerte skambės geriausios bei naujausios šių atlikėjų dainos. Jų pasirodymus lydės specialieji efektai ir kiti profesionalūs vizualiniai sprendimai, kurie garantuoja įspūdingą renginį.

Atlikėjas Donatas Montvydas yra žinomas kiekvienam. Jo pasirodymai scenoje yra preciziški, kiekviena aprangos detalė išskirtinė, o koncertuodamas scenoje jis atiduoda visas jėgas. „17“, „Bėgam“, „Kol vakaras ilgas“, „Baubas“, „Kai nieko kito nelieka man“ tai tik nedidelė dalis puikiai žinomų Donato dainų.

Gabrielius Vagelis muzikos gerbėjams žinomas jau senai, bet pastaraisiais metais šis atlikėjas save ir savo klausytojus atranda iš naujo. Atlikėjo koncertai Palangoje, Kaune, Vilniuje ir kitose Lietuvos miestuose sutraukė daugybę žiūrovų. Atlikėjo charizma, dainavimo maniera, šokio judesiai, nuoširdumas nepalieka abejingų.

Free Finga laikomas jaunosios kartos atstovu, bet jo muziką atrado ir pamėgo įvairiausio amžiaus klausytojai. Stilinga muzika, įtraukiantys tekstai, jaunatviškumas sužavėjo klausytojus ir jo gerbėjų gretos kas dieną auga. Kalėdiniame koncerte atlikėjas žada įspūdingą, jaunatviškos energijos kupiną pasirodymą į kurį tikimasi įsitrauks visa susirinkusi publika.

Koncerto organizatoriai visiems klausytojams žada linksmą, įtraukiantį ir aukšto lygio renginį, kuris publikos dėka taps kasmetine Klaipėdos miesto Kalėdinių švenčių sezono tradicija.

Organizatoriai ragina klaipėdiečius koncerto bilietais pasirūpinti kuo greičiau. Pirmieji 200 bilietų į šį koncertą parduodami specialia kaina. Artėjant renginio dienai bilietai brangs.


  2022-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt