P0

Regionas

Statyti Gargždų autobusų stotį baigs naujas rangovas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-21


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, jog netrukus vėl turėtų pajudėti kurį laiką sustoję Gargždų autobusų stoties statybos darbai – savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris tęs pradėtus darbus. Sutartis su ankstesniu rangovu buvo nutraukta dėl vykstančių įmonės bankroto procedūrų, o šiuo metu Gargždų stoties rangos darbus vykdys UAB „Autentė“. Sutarties kaina – kiek daugiau nei 719 tūkst. eurų.

„Sutartis jau pasirašyta, rangovas dar turi pateikti sutarties užtikrinimo garantą. Jis darbus įsipareigojo atlikti per pusę metų. Žiemą rangovas gali pasinaudoti technologine pertrauka, tad tikimės, kad duris stotis atvers iki vasaros. Nebaigta statyba tikrai nepuošia miesto, gerai, kad
judame pirmyn“, – pranešime pažymi rajono administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Naujoji autobusų stotis bus ovalo, cilindro formos. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas. Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio.


  2022-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt