P0

Regionas

Modernizuos Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-22


Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė konkursą, ieškodama rangovo, kuris modernizuos „Vaivorykštės“ gimnaziją. Ugdymo įstaiga bus rekonstruota iš pagrindų – sutvarkyta ne tik išorė, bet atlikti ir vidaus darbai. Įrengta vėdinimo bei atnaujinta apšvietimo sistema.

„Vaivorykštės“ gimnazija – viena iš trijų Klaipėdos rajono gimnazijų. Duris ji atvėrė prieš 34 metus. Per šį laikotarpį ugdymo įstaigoje buvo atliekami vienokie ar kitokie remontai, tačiau to nebepakanka, todėl ir priimtas sprendimas gimnaziją rekonstruoti iš pagrindų.

„Vaivorykštės“ gimnazija yra viena pirmųjų, kuri sulauks pilnos rekonstrukcijos. Planuose ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pastato modernizacija, statysime priestatą prie Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos, kuriam taip pat jau ieškome rangovo. Atnaujinsime abiejų gimnazijų sporto aikštynus, sutvarkysime Gargždų „Kranto“ progimnazijos teritoriją, rekonstruosime Plikių I. Labutytės pagrindinės mokyklos bendrabučio pastatą, kuriame užtikrinsime pradinį ugdymą. Čia tik dalis darbų, kuriuos esame nusimatę, kad ugdymo sąlygos rajone ne tik gerėtų, bet ir plėstųsi su naujai pastatyta Jakų mokykla-darželiu ir planuojama statyti mokykla Trušeliuose, Sendvario seniūnijoje“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

„Vaivorykštės“ gimnazijos planuojamos rekonstrukcijos konkursą laimėjęs rangovas turės parengti ir darbo projektą, ir atlikti gimnazijos renovacijos darbus. Modernizuojant ugdymo įstaigą bus pakeisti langai ir išorinės durys, apšiltintos pastato sienos, grindys, stogas, perdangos. Mokykloje bus atnaujinta apšvietimo sistema ir įrengta mechaninė rekuperacinė vėdinimo sistema.

Potencialių rangovų pasiūlymų Klaipėdos rajono savivaldybė laukia iki spalio 7 d.


  2022-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt