P0

Sportas

Paaiškėjo stipriausieji CrossFit pareigūnai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-22


Ketvirtadienį Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato apskrities sporto salėje vykusiose CrossFit pratimų varžybose dalyvavo trys komandos ir dar keturi pareigūnai, kurie varžėsi tik asmeninėje įskaitoje. Komandą turėjo sudaryti du vaikinai ir dvi merginos.

Policijos nuotr.

CrossFit – tai įvairūs organizatorių parenkami pratimai, jungiantys ištvermę ir jėgą. Šiose varžybose dalyviams reikėjo bėgti, daryti atsispaudimus ir įtūpstus, kelti, stumti ar užmesti svarsčius bei štangą.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Viešosios tvarkos tarnybos komanda, II-ąją vietą iškovojo Klaipėdos miesto Reagavimo skyriaus, o III-ąją – Klaipėdos rajono policijos komisariato komandos.  

Asmeninėje vyrų įskaitoje stipriausias buvo Specialiosios parengties skyriaus specialistas Žilvinas Jazbutis. Tarp moterų pirmą vietą iškovojo Klaipėdos miesto Reagavimo skyriaus tyrėja Gabrielė Navardauskienė.

Vyrų dvejetų rungtyje geriausią rezultatą parodė Specialiosios parengties skyriaus specialistai Ž. Jazbutis ir Gedas Labanauskas, moterų – Klaipėdos Reagavimo skyriaus tyrėjos G. Navardauskienė ir Roberta Bružaitė.


  2022-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt