P0

Regionas

Šeštadienį Kretingoje – ir moliūgų, ir motobolo gerbėjų šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-22


Šį šeštadienį Kretingoje vyks net du išskirtiniai renginiai.

Kretingos Rotušės aikštėje nuo pat ryto šurmuliuos Rudens derliaus ir moliūgo šventė, kurioje – kaip visad – netrūks pramogų, gerų įspūdžių ir smagaus šurmulio.

Moliūgų augintojų ir skanautojų laukia tradiciniame „Pajūrio naujienų“ kiemelyje vyksiantys didžiausio geltonskruosčio rinkimai. Visą pusdienį po Rotušės aikštę pasklidę ūkininkai ir amatininkai siūlys savo užaugintų  žemės gėrybių, kulinarinio paveldo skanėstų, įmantrių dirbinių. O į komandas susibūrę jaunieji rajono kulinarai sykiu su virtuvės šefu Algirdu Liebumi visus įsuks į moliūginę Lašinių fiestą, kurios dalyvius, žiūrovus ir patiekalų degustatorius nuotaikingomis muzikinėmis programomis linksmins mėgėjų meno kolektyvai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Na, o besibaigiančio rugsėjo šiluma dalinsis populiari muzikos grupės „Saulės kliošas“.

O nuo 12 valandos Kretingos motodrome (Tiekėjų g. 34) vyks motobolo turnyras „Agrorodeo Motobolo Taurė 2022“, kuriuo bus užbaigtas šių metų motobolo sezonas. Turnyre žais trys Kretingos komandos „Agrorodeo“, „Mirigita“, turnyro „MIX komanda“ ir svečiai Radviliškio „Žėrutis“. Tai, ko gero, jau paskutinė galimybė šiemet pamatyti motobolą Kretingoje.


  2022-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt