P0

Spyglys

Šiukšliavežių žaidimas „Maišeliai”: vienas skirtas kopūstams rauginti

Spyglys
2022-09-22


Spyglys vos nepasakė „snargleliai”, pamatęs, kokį naują triuką ištaisė šiukšliavežiai. Kadaise, kai žmonės gyveno ilgai ir turtingai, į individualių valdų gyventojams išdalytus atliekų konteinerius šiukšliavežiai įdėdavo vieną didelį maišą atliekoms sukrauti. Permatomą maišą, kad visi kaimynai matytų, jog gerai Spyglys atliekas rūšiuoja.

Po to, matyt, šiukšliavežius ištiko neganda ir jie susiaurino tuos maišelius perpus: į juos gerą brendžio butelio neįkištum… Žmonės dėl to pasiskundė Spygliui, šis niekadėjus pabadė ir žmonės atšventė pergalę – vėl pradėjo gauti normalaus dydžio maišus.

Bet džiaugsmas truko neilgai: šią savaitę į atliekų konteinerius šiukšliavežiai vėl deda siaurus maišelius! Bet po du! Bet siaurus, kaip kuilio uodega…

Eikit jūs šėko pjauti ir apsaugok mus nuo pikta, tėve KRATC, burba varguoliai.

Spyglio moralas: du maišeliai, kad ir siauri – geriau negu vienas. Viename gali kopūstus rauginti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt