P0

Draugas su uodega

Šunų augintojams – nemokami dresuotojos ir veterinarių patarimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-22


Kitą trečiadienį, rugsėjo 28 d., 19 val., PetCity veterinarijos klinika kartu su šunų dresūros mokykla „Geras šuo” organizuoja renginį „Sveikas, saugus ir laimingas – dresuotojos ir veterinarijos gydytojų patarimai šeimininkams“.

Šunų dresuotoja Donata Venckutė skaitys pranešimą „Narvas – šuns „kambarys“ ar kalėjimas?“ PetCity Klaipėda klinikos gydytojos Monika Klumbytė ir Gabrielė Pociūtė-Pipirienė papasakos apie profilaktinių tyrimų svarbą bei tinkamą keturkojų dantų priežiūrą.

Dalyvių lauks ne tik specialistų konsultacijos, bet ir blitz protmūšis, kurio nugalėtojai bus apdovanoti specialiais prizais.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija čia.

Dalyviai su augintiniais laukiami šunų dresūros mokyklos „Geras šuo” patalpose Birutes g. 12 (automobilius galima palikti aikštelėje prie Birutes g. 11).


  2022-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt