P0

Regionas

Klaipėdos rajone atidaryta nauja gamykla

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-23


Klaipėdos rajone sparčiai kuriasi nauji verslai, daugėja ir modernių gamyklų. Penktadienį oficialiai atidarytas naujas SBA baldų gamybos kompleksas „Inno Line“. Tai labiausiai robotizuota ir automatizuota gamykla visame regione. Taip pat čia sukurta daugiau nei šeši šimtai darbo vietų.

Atidarymo metu Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė pasveikino komplekso vadovą Rolandą Baltuonį bei pasidžiaugė rajone besikuriančiu moderniu verslu bei naujomis darbo vietomis viso regiono gyventojams.

Gamykla buvo pastatyta vos per 9 mėnesius, o jos dydis prilygsta 7-ioms futbolo aikštėms. Naujojoje gamykloje dirba daugiau nei 600 žmonių, įdiegti 35 robotai. Investicijos į kompleksą siekia 65 mln. eurų. Šis projektas įgyvendintas pagal žaliojo koridoriaus iniciatyvą, leidžiančią Lietuvoje greičiau ir paprasčiau vystyti naujas reikšmingas investicijas, investuotojams taip pat suteikiamos pelno mokesčio lengvatos.


  2022-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt