P0

Kriminalai ir nelaimės

Moteriai, melagingai įskundusiai sutuoktinį, skirta solidi bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-23


Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo klaipėdietė nuteista už tai, kad pareigūnui melagingai įskundė nekaltą asmenį.

Byloje nustatyta, kad praėjusiais metais, gruodžio mėnesį, kaltinamoji, būdama apsvaigusi nuo alkoholio ir kilus konfliktui su vyru, išėjusi į kiemą iš svetimo telefono paskambino bendruoju pagalbos telefono numeriu ir pateikė melagingą informaciją, nurodydama, jog vyras namuose ją sumušė. Atvykusiems policijos pareigūnams moteris kaltinimus patvirtino, tačiau kai pareigūnai vyrą norėjo išvežti, ji prašė to nedaryti.

Sutuoktinis buvo laikinai sulaikytas ir jo atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, jis buvo pripažintas įtariamuoju bei paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojant jį neišvykti iš gyvenamosios vietos, nesilankyti bute bei nebendrauti su žmona.

Teismas, skirdamas bausmę kaltinamajai, atsižvelgė į tai, kad ji padarė vieną nesunkų nusikaltimą, pripažino savo kaltę, dėl savo elgesio gailėjosi, todėl moteriai skirta 1800 eurų bauda.


  2022-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt