P0

Transportas

Ragina jau kitąmet rekonstruoti svarbią sankryžą (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-23


Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas Vaitkus Savivaldybės administracijos direktorių Gintarą Neniškį raštu paragino P. Lideikio ir Herkaus Manto gatvės sankryžos rekonstrukcijos darbus įtraukti į kitų metų strateginį savivaldybės veiklos planą iš anksto numatant reikiamas lėšas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Politikas ragina savivaldybę kuo greičiau griauti ties šia sankryža esantį savivaldybei priklausantį pastatą, kaip ir yra numatyta detaliajame plane. Nugriovus šį pastatą būtų įrengta papildoma išvažiavimo juosta į Herkaus Manto gatvę.

„Analogiškais sprendimais eismo srauto pralaidumo problemos buvo išspręstos važiuojant nuo miesto centro Herkaus Manto gatve ir sukant į Šiaurės prospektą bei važiuojant nuo Kretingos gatvės ir sukant į Liepojos gatvę. Šie pavyzdžiai, kaip rodo praktika, buvo prasmingi, leido greičiau išsiskirstyti transporto srautams, buvo taupomas eismo dalyvių laikas, gerinama ekologija. Šis vasaros sezonas parodė, kad praėjusiais metais prailginus posūkio juostą iš Lideikio gatvės į Herkaus Manto gatvę miesto centro link, eismo situacija šioje sankryžoje pagerėjo, tačiau problema iš esmės neišsisprendė, automobilių kamščiai, ypač piko valandomis, liko“, – pranešime cituojamas miesto Tarybos narys.


  2022-09-23

  4 komentarai “Ragina jau kitąmet rekonstruoti svarbią sankryžą”

  1. AvatarC7 (IP: 88.119.136.4)

   Gal visgi geriau elektrobusai su kondicioneriais dažniau važiuojantys?
   O gal patogus dviračių takas link jūros?

  2. Avatarasdf (IP: 86.100.73.43)

   Ačiū už straipsnį. Jis man padėjo, atsirinkti, už ką nebalsuoti.

  3. AvatarAnonimas (IP: 84.15.189.221)

   Ar bus galimybė su furosmi važinėti? Kuom netinka dabartine sankryza nera aišku. Miesto visos gatvės su provezom bet tvakome geras gatves?

  4. AvatarPrieš vaitkų (IP: 78.56.19.8)

   Nu jo, Vaitkus visiškai netinkamas meru būti. Pasiūlo kokią neaktualią idėją, bet prieš rinkimus jų tik daugės. Kaži, ar tas pats Vaitkus nepastebėjo, kad prieš gerus metus jau ten įvažiavimas į Manto gatvę išplatintas ir jo pasiūlymas visiškai neaktualus. Tuo labiau, kad bėda ten labiau sezoninė, t.y. 2 mėn per metus. Yra vietų, kur investicijos labiau reikalingos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt