Ragina jau kitąmet rekonstruoti svarbią sankryžą (4)

Transportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-09-23

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas Vaitkus Savivaldybės administracijos direktorių Gintarą Neniškį raštu paragino P. Lideikio ir Herkaus Manto gatvės sankryžos rekonstrukcijos darbus įtraukti į kitų metų strateginį savivaldybės veiklos planą iš anksto numatant reikiamas lėšas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Politikas ragina savivaldybę kuo greičiau griauti ties šia sankryža esantį savivaldybei priklausantį pastatą, kaip ir yra numatyta detaliajame plane. Nugriovus šį pastatą būtų įrengta papildoma išvažiavimo juosta į Herkaus Manto gatvę.

„Analogiškais sprendimais eismo srauto pralaidumo problemos buvo išspręstos važiuojant nuo miesto centro Herkaus Manto gatve ir sukant į Šiaurės prospektą bei važiuojant nuo Kretingos gatvės ir sukant į Liepojos gatvę. Šie pavyzdžiai, kaip rodo praktika, buvo prasmingi, leido greičiau išsiskirstyti transporto srautams, buvo taupomas eismo dalyvių laikas, gerinama ekologija. Šis vasaros sezonas parodė, kad praėjusiais metais prailginus posūkio juostą iš Lideikio gatvės į Herkaus Manto gatvę miesto centro link, eismo situacija šioje sankryžoje pagerėjo, tačiau problema iš esmės neišsisprendė, automobilių kamščiai, ypač piko valandomis, liko“, – pranešime cituojamas miesto Tarybos narys.

Žymos: | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Ragina jau kitąmet rekonstruoti svarbią sankryžą”: 4

 1. C7 parašė:

  Gal visgi geriau elektrobusai su kondicioneriais dažniau važiuojantys?
  O gal patogus dviračių takas link jūros?

 2. asdf parašė:

  Ačiū už straipsnį. Jis man padėjo, atsirinkti, už ką nebalsuoti.

 3. Anonimas parašė:

  Ar bus galimybė su furosmi važinėti? Kuom netinka dabartine sankryza nera aišku. Miesto visos gatvės su provezom bet tvakome geras gatves?

 4. Prieš vaitkų parašė:

  Nu jo, Vaitkus visiškai netinkamas meru būti. Pasiūlo kokią neaktualią idėją, bet prieš rinkimus jų tik daugės. Kaži, ar tas pats Vaitkus nepastebėjo, kad prieš gerus metus jau ten įvažiavimas į Manto gatvę išplatintas ir jo pasiūlymas visiškai neaktualus. Tuo labiau, kad bėda ten labiau sezoninė, t.y. 2 mėn per metus. Yra vietų, kur investicijos labiau reikalingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Klaipėdos mero vienvaldystei Finansų komitetas nepritarė

Arvydo Vaitkaus užgaidai vienasmeniškai priimti galutinį sprendimą dėl Klaipėdos kultūros magistrų vardų skaičiaus ir suteikimo nepritarė trečiadienį posėdžiavęs miesto Tarybos Finansų ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Švietimas

Vaikų vasaros stovykloms - per 300 tūkst. eurų

Klaipėdos savivaldybė praneša paskirsčiusi finansavimą vaikų vasaros poilsio programoms. Savivaldybės lėšos skiriamos 119 stovyklų organizuoti, tai yra beveik 30 daugiau ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Girgždančio Biržos tilto remontas: brangu, brangiau ir dar negreitai?

„Tai, ko gero, prie to tilto remonto mes negreit dar prieisime, – taip Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ...
2024-06-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This