„Neptūno“ ir „Žalgirio“ krepšininkai išbandys atnaujintą „Švyturio” arenos dangą, o žiūrovai įvertins fasadą (1)

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-09-26

Vien į krepšinio infrastruktūros modernizavimą universalaus „Švyturio” arenos koncesininkas prieš šį sezoną investavo daugiau nei 140 tūkst. eurų, taip pat įrengė naują renginių erdvę, atnaujino prekinį ženklą bei modernizavo pastato iškabą. Nuo metų pradžios darbų jau atlikta už 200 tūkstančių, o nuo atsidarymo, 2011 m., iš viso investuota beveik 2 mln. eurų.

Andriaus Pelaukausko nuotr.

„Pagal koncesijos sutartį per 25-erius metus arenos atnaujinimui esame įsipareigoję skirti daugiau kaip 2 mln. 700 tūkst. eurų. Kaip matyti, prie minėtos sumos priartėjome vos per dešimtmetį, tačiau sustoti neketiname. Klaipėdiečiai yra nusipelnę turėti geriausią renginių erdvę savo mieste, todėl net ir sudėtingu laikotarpiu, kai verslai turi daug iššūkių, mes investuojame. Šiais metais didžioji dalis lėšų skirta sporto aikštelės grindų dangos – parketo atnaujinimui. Be to, reaguodami į energetikos krizę visiškai perėjome prie atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo, fiksavome elektros kainą aštuoneriems metams, o neseniai pakeista iškaba yra daug ekonomiškesnė. Taip pat atnaujintas prekinis ženklas, tačiau išlaikytas jo vientisumas ir išsaugotas atpažįstamumas. Pažymėtina, kad Klaipėdos arena yra vienintelė Lietuvoje, kurios išlaikymas miesto savivaldybei nieko nekainuoja – visus arenos išlaikymo kaštus prisiimame mes, koncesininkai“, – pranešime pažymi „Švyturio” arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.

Ant šiuo metu naujausio šalyje parketo Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išbėgs jau šiandien, pirmadienį. Komandos išbandys grindų dangą, ant kurios rungtyniauja geriausi Europos sportininkai. Sporto ir pramogų komplekso valdytojai ypatingai vertina bendradarbiavimą su uostamiesčio krepšininkais ir jiems 5500 žiūrovų talpinančią areną nuomoja itin palankiomis sąlygomis

„Arenai jau 11 metų ir krepšinis – svarbi mūsų dalis. Tad siekiame sukurti maksimaliai geras sąlygas tiek „Neptūnui“, tiek Lietuvos krepšinio rinktinei, kuri neretai svečiuojasi mūsų mieste, rengia treniruočių stovyklas ir žaidžia tarptautinių turnyrų rungtynes. Iš viso per metus pas mus įvyksta vidutiniškai po 100 renginių ir apsilanko daugiau nei 250 tūkst. žiūrovų. Tad natūralu, jog investicijos į įvairiausios įrangos atnaujinimą būtinos ir jos kasmet tik didėja“, – sako A. Aleksandrovienė.

Dar viena šių metų naujiena – „Švyturio” arenos klubas, mažesniems įvykiams ir pasirodymas skirta erdvė, kuri talpina iki 700 lankytojų.

„Siekiame išlikti konkurencingi ir pasiūlyti organizatoriams daugiau galimybių skirtingų formatų renginiams. „Švyturio” arenos Klube jau sėkmingai surengtas ir pirmas spektaklis – žiūrovai galėjo išvysti Milano teatro baletą „Carmen”. Ši mūsų nauja erdvė išsiskiria jaukumu lankytojams ir patogia infrastruktūra organizatoriams. Ateityje čia planuojame vykdyti ne tik koncertus bet ir verslo konferencijas, privačius renginius”, – tvirtina „Švyturio” arenos direktorė.

Per daugiau nei dešimtmetį vienas iš didžiausių šalies sporto ir pramogų kompleksas suorganizavo beveik 800 įvairių renginių, kuriuose apsilankė daugiau nei 2 mln. žmonių. 

INFORMACIJA

Švyturio” areną valdo UAB „Klaipėdos arena“. Bendrovė priklauso lietuviško kapitalo įmonių grupei UAB „Infrastruktūra LT“, kuri specializuojasi visuomeninės paskirties sporto bei kultūros objektų valdymo ir infrastruktūros projektų vystymo srityse. „Klaipėdos arenos“ dar 2010 m. su Klaipėdos savivaldybe pasirašytos koncesijos sutarties trukmė – 25 metai.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “„Neptūno“ ir „Žalgirio“ krepšininkai išbandys atnaujintą „Švyturio” arenos dangą, o žiūrovai įvertins fasadą” komentarų : 1

  1. siaips parašė:

    Gal Atviros Klaipedos spyglys galėtu arenos direktores paklausti apie citata iš netolimos praeities???? – Brangusis parketas liks arenoje – Uostamiesčio valdžia apsisprendė, kaip naudos ypatingą parketą, nupirktą Klaipėdos „Švyturio” arenai, kurioje rudenį vyks pasaulio salės futbolo čempionatas. Vienas didžiausių Lietuvoje vyksiančių sporto renginių – pasaulio salės futbolo (angl. footsal) čempionatas rugsėjo 12–spalio 3 dienomis vyks ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje bei Kaune. Šioms varžyboms valstybės lėšomis įsigyta speciali grindų danga, parketas ne vieną mėnesį buvo sandėliuojamas bendrovės „Klaipėdos energija” patalpose. Mobilioji sportinė grindų danga atitinka visus FIFA ir UEFA kriterijus. Jau ateina laikas parketą montuoti „Švyturio” arenoje. ……. Jei arenos koncesininkas beinvestuodamas net du milijonus dar kita parketa nupirko tai Klaipedos arena turi net du parketukus ant kuriu kamuoliuką stuksens Klaipedos mėgėjai.
    O jei spyglys dar Utenos švyturio paklaustu del reklamas tai išvis butu pozytivu kaip graziai puosiasi klaipeda. Ir tam labai padeda valdantieji liberalai. Tiesiog mes juos uzmirstame uz gerus darbus. Begedžiai tie klaipedos miestelenai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Gerumo PARA-TONAS sugrįžta su dviguba jėga 

Prieš 6 metus Klaipėdoje gimusi iniciatyva, kurios metu sportuojant buvo galima prisidėti prie paramos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, bus ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Verslas

Vyks grožio mugė „Stilius ir skonis“

Gegužės 18 dieną, šeštadienį, „Švyturio” arenoje vyks mados ir grožio mugė „Stilius ir skonis“. Šis mugių ciklas džiugina stiliui ir ...
2024-04-29
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Neptūnas“ 50 minučių trileryje įveikė „Žalgirį“

Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, trečiadienį nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“. Georgios Vovoro kariauna gausiai susirinkusių uostamiesčio ...
2024-04-17
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This