P0

Regionas

Palangos kurhauzo salėje – nemokamas jaunųjų atlikėjų koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-26


Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16 val., Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.

Tradiciškai spalio 1-ąją, kuomet nuo 1975 metų UNESCO sprendimu oficialiai minima Tarptautinė muzikos diena, visame pasaulyje skamba gausybė nemokamų koncertų, o klausytojai kviečiami atrasti ne tik grasiausius atlikėjus, bet ir jaunuosius muzikos talentus.

Tarptautinė muzikos taryba netgi yra išsakiusi siūlymą miestams kelioms akimirkoms sustabdyti triukšmą tam, kad skveruose ir parkuose gyventojai galėtų paklausyti muzikos ar pasimėgauti tyla.

Muziejus, siekdamas paminėti šią dieną, palangiškius ir miesto svečius kviečia į puikios akustikos Palangos kurhauzo koncertų salę, kurioje ketvirtadienio popietę skambės M. K. Čiurlionio, F. Šopeno, K. Sen-Sanso ir kitų kompozitorių kūriniai, atliekami jaunųjų talentų.

Koncertas nemokamas, tel. pasiteirauti 8 (460) 54559.


  2022-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt