P0

Regionas

Prasidėjo Gargždų kultūros centro modernizacija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-26


Gargždų kultūros centre jau užvirė darbai – intensyviai vyksta pastato modernizacija. Per mažiau nei pusantrų metų čia bus atlikta darbų už daugiau nei 3,5 mln. eurų.

Kultūros centro salėje jau išardytos senos medinės kėdės, o visame pastate vyksta vidaus griovimo darbai.  Kultūros centro pastatas modernizacijos metu pasikeis neatpažįstamai. Atvykstančiuosius pasitiks spalviniais ir meniniais akcentais puoštas pastato fasadas. Renginių dalyvių lauks moderni 400 vietų koncertų salė, į kurią ves dar vienas pagrindinis įėjimas. Iš jos bus iškelta garso ir šviesos operatorių vieta.

„Patogiau klausytis koncertų, stebėti spektaklius ar dalyvauti kituose renginiuose galės ne tik Gargždų gyventojai ir miesto svečiai, sąlygos pagerės ir čia pasirodantiems meno kolektyvams ar atlikėjams. Bus įrengtas didesnis amfiteatras, taip pat pakeista scenos danga, grindys, įranga bei akustinė sistema“, – teigia meras Bronius Markauskas.

Be to, bus atnaujintas Kultūros centro vestibiulis, didės konferencijų salės erdvės, planuojama ir erdvė vaikų žaidimams. Taip pat į kitą vietą bus perkelta kasa, keisis rūbinės prieigos ir Kultūros centro erdvės bus pritaikytos negalią turintiems žmonėms. Bus pakeisti ir visi Kultūros centro langai, durys, vamzdynai, elektros instaliacija, priešgaisrinė, vandens, nuotekų ir šildymo sistemos.

Modernizacijos darbus Gargždų kultūros centre vykdo UAB „Statmax“. Juos planuojama baigti per mažiau nei pusantrų metų. Sutarties vertė – 3,5 mln. eurų, iš kurių 1,1 mln. – Valstybės investicijų programos lėšos.


  2022-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt