P0

Sveikata

Spalį prasidės registracija į delfinų terapiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-27


Spalio 3 d., pirmadienį, pradedama registracija delfinų terapijos užsiėmimams Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume. Registruoti galima ne tik vaikus nuo 4 metų, bet ir suaugusius, turinčius negalią, individualių poreikių ar susiduriančius su neigiamais išgyvenimais.

Galima užsisakyti dviejų savaičių terapinių užsiėmimų su delfinais programą, apimančią kliento poreikių analizę, individualaus plano sudarymą ir 10 užsiėmimų su delfinais vandenyje. Taip pat yra galimybė organizuoti papildomo lavinimo programas, kurios parenkamos pagal poreikį (pvz., meninio ugdymo, judesio, sensorinės integracijos, socialinių įgūdžių mokymo ir pan.) bei specialistų konsultacijas.

Įrengus Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume Delfinų terapijos centrą, pirmoji registracija į terapinius užsiėmimus su delfinais buvo paskelbta 2014 metais. Tuomet naujojo centro paslaugomis galėjo pasinaudoti tik apie 50 šeimų, auginančių vaikus su negalia. Dabar Delfinų terapijos centras jau buvo pasirengęs per metus priimti iki 200 vaikų ir suaugusių.

Pasak Lietuvos jūrų muziejaus direktorės Olgos Žalienės, prieš aštuoniolika metų pradėta terapinė programa su delfinais buvo labiau orientuota į vaikus, tačiau šiandien vis dažniau kreipiasi ir suaugę, kuriuos kamuoja psichologinio pobūdžio problemos – chroninis pervargimas, depresija, įvairios asmeninės problemos ir rūpesčiai.

INFORMACIJA

Registracija vyks muziejaus tinklalapyje www.muziejus.lt skyrelyje „Delfinų terapijos skyrius” tik nuo spalio 3 d. 9:00 val. iki 7 dienos (imtinai, t. y., ant voko privalo būti ne vėlesnė kaip spalio 7 d. data). Iš tinklalapio bus galima parsisiųsti anketą, ją užpildžius atspausdinti, pasirašyti ir išsiųsti registruotu paštu šiuo adresu: Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras, Smiltynės g. 3, LT-93100

Delfinų terapijos centro specialistai, gavę anketą išsiųs patvirtinimą nurodytu anketoje elektroniniu paštu, kad anketa yra gauta. Jokių papildomų dokumentų pirminei registracijai teikti nereikia.


  2022-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt