P0

Spyglys

Žvejų rūmų nerekonstruos todėl, kad nesugeba?*

Spyglys
2022-09-27


Klaipėda nesugeba pastatyti naujos mokyklos Senvagės gatvėje, o jau nori imtis keliskart brangesnio projekto – Žvejų rūmų rekonstrukcijos, – tokia mintis miesto Tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu prasiveržė pro komiteto pirmininkės, opozicionierės Juditos Simonavičiūtės lūpų. 

Ak, tarė Spyglys. Šventa tiesa. Savivaldybė noras greitai pastatyti Šimtmečio mokyklą už 10 milijonų eurų virto tragikomedija: per mėnesį pasirašoma pora naujų statybos rangos sutarties pakeitimų, o statybų kaina dėl to jau greitai padvigubės. O jos atidarymo perspektyva – toli, toli ūkuose paskendusi…

Vadovaujantis gerbiamos pirmininkės logika, galima numanyti, kad jei savivaldybė imsis Žvejų rūmų rekonstrukcijos, toji nuo planuojamų 40 milijonų pabrangs iki 80 milijonų. O vietoj numatytų 12 metų, rūmai bus rekonstruojami 24 metus. Kaliningrad, brr…

Spyglio moralas: su tokiu strategų nusiteikimu geriau jau tegu politikai nepradeda jokių darbų. Juk pabrangs dvigubai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt