P0

Spyglys

Per vestuves darbo metu pradedami darbštūs vaikai*

Spyglys
2022-09-28


Išgirdęs, kad Neringos savivaldybės įmonės „Neringos vanduo” direktorius aukso žiedus su išrinktąja sumainė darbo metu, Spyglys giria direktorių Dangerą: tikras vyras darbo metus ir vaikus pradeda. Kad darbštūs būtų.

Kita vertus, Spyglio manymu, taip gimsta tvirta, kaip tvora, tradicinė lietuviška šeima. Spyglys visiems to linki. O kaip gražu būtų stebėti Seime besituokiančius jo narius, gaisro metu – gaisrininkus, kanalizacijos avarijos metu – santechnikus ir taip toliau. Įsijunkite vaizduotę, prašom.

Keliant vestuves darbo metu ir dovanos jauniesiems turi būti dalykinės, darbinės. Ir už valdiškus pinigus.

Spyglys nustatė, kad „Neringos vanduo” vieną dieną prieš direktoriaus vestuves pirko įrankių už 1071 eurą. Viešai neskelbiama, kokie įrankiai pirkti, bet Spygliui aišku, kad jie skirti darbo našumui ir kultūrai pagerinti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt