P0

Regionas

Vyks karinės pratybos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-28


Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė informuoja, kad rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis Kretingoje, Kretingos rajone ir Palangoje vyks karinės pratybos.

Vykstant pratyboms, šviesiu ir tamsiu paros metu, ginkluoti kariai judės pėsčiomis arba važiuos civiliniu ir kariniu transportu, naudos imitacinius šaudmenis, sprogstamuosius ir dūminius užtaisus.

Pagrindinis šių KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės karinių pratybų tikslas – užtvirtinti ir įvertinti karių įgūdžius vykdant užduotis, orientuotas į gynybines operacijas. Akcentuojama, kad tai yra suplanuoto karinio rengimo ciklo pratybos, neturinčios sąsajų su geopolitine situacija.


  2022-09-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt