P0

Regionas

Gargždai kviečia į augintinių eiseną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-29


Jau šį šeštadienį, spalio 1 d., Gargžduose vyks tradicinė Pasaulinės gyvūnų dienos šventė. Jos dalyviai kviečiami į eiseną „Tūkstantkojis“, kurios metu laukia konkursai ir įvairios staigmenos. Šventėje, kuri kasmet rudenį rengiama jau 13 metų iš eilės, laukiami visi gyvūnų mylėtojai.

Šventė tradiciškai startuos Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos stadione (Vingio g. 6), kur šeštadienį, spalio 1 d., 12 val. dalyviai kviečiami registracijai. Registracija reikalinga, norint dalyvauti eisenoje ir gauti prizus. Pagrindinės registracijos metu taip pat bus galima užsiregistruoti į augintinių talentų šou bei pretenduoti į nominacijas.

„Stengiamės nuosekliai skleisti idėją, kad augintinis – tai šeimos narys, kuriam būtinas kasdienis dėmesys ir rūpestis, jo poreikių išmanymas ir užtikrinimas. Smagu, kad žmonių dėmesys augintiniams tampa vis nuoširdesnis, stiprėja gyvūnų šeimininkų atsakomybės jausmas. Tikimės, kad prie to prisideda ir mūsų kasdienės pastangos, nukreiptos į gyvūnų gerovę, bei kasmetiniai susibūrimai Pasaulinės gyvūnų dienos šventėje“, – pranešime cituojama Aušra Žemaitienė, šventės organizatorės bendrovės „Mars Lietuva“ generalinė direktorė.

Renginyje lauks ir papildomos veiklos – „Mars Lietuva“ pamokėlės apie atsakingą šeimininkystę, viktorinos šeimoms, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) ekspertų konsultacijos svarbiomis gyvūnų priežiūros temomis.

„Tūkstantojo“ eisena link Gargždų kultūros centro aikštės startuos 13 val.

INFORMACIJA

Pasaulinė gyvūnų diena pradėta švęsti 1931 metais po Florencijoje vykusios gyvūnų globos konferencijos, kai jos dalyviai nusprendė, jog spalio 4-oji, Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo mirties diena, bus skirta gyvūnams pagerbti. Šią dieną siekiama atkreipti žmonių dėmesį į gyvūnų apsaugą, elgesį su jais bei padėkoti gyvūnams už didžiulę jų svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.


  2022-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt