P0

Sportas

Kurtieji badmintonininkai tęsia medalių medžioklę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-29


9-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate, vykstančiame Palangoje, tęsiasi individualios kovos.

Vyrų dvejetų turnyre po kovų grupėse į ketvirtfinalį iškopė Ignas Reznikas ir Kazimieras Dauskurtas. Dėl bilieto į pusfinalį jie kausis su turkais Furkanu Buyukgoze ir Doganu Altunu.

Organizatorių nuotr.

Moterų varžybose sėkmingai rungtyniavo Vaiva Žymantė ir Emilija Unte. Jos savo grupėje laimėjo abu susitikimus. Vyresnių draugių pavyzdžiu pasekė 14-metė Aurelija Ramaneckaitė ir 15-metė Marija Rimkutė. Jos išplėšė pergales po trijų setų žaisdamos su ukrainietėmis ir bulgarėmis. Užsitikrinęs vietą ketvirtfinalyje, Lietuvos duetas nusileido grupės lyderėms – prancūzėms.

Visus tris susitikimus nesėkmėmis baigė seserys Michailovos – Veronika ir Inesa. Kitame etape V. Žymantė ir E. Unte žais su Prancūzijos atstovėmis Louise Bernard ir Jeanne Remy, A. Ramaneckaitė ir M. Rimkutė varžysis su turkėmis Hale Kucuksevgili ir Gizem Uludag. Įdomu tai, kad šių porų nugalėtojos susirems pusfinalyje.

Mišrių dvejetų čempionate Lietuvai atstovavo net keturi tandemai. Po abu susitikimus savo grupėse laimėjo I. Reznikas ir E. Unte bei K. Dauskurtas ir V. Žymantė. Jie tęs kovą dėl titulų.

Nė sykio savo grupėse nelaimėjo ir iš pretendentų sąrašo pasitraukė Tadas ir Marija Rimkai bei Vaidas Voroneckis ir A. Ramaneckaitė.

I. Reznikas ir E. Unte aštuntfinalyje sukryžiuos raketes su prancūzais Mickaeliu Roubira ir Louise Bernard, K. Dauskurtas ir V. Žymantė – su ukrainiečiais Ivanu Drobinčiuku ir Laura Voluiko.

Ketvirtadienį Palangoje vyks vyrų ir moterų vienetų varžybos, o penktadienį – visų geriausių lauks aštuntfinalio ir ketvirtfinalio etapai.

Klausos sutrikimų turinčių Lietuvos badmintonininkų sąskaitoje jau yra trys visų spalvų, medaliai. Auksą komandinėse pirmenybėse iškovojo šalies rinktinė, M. Rimkutė ir A. Ramaneckaitė buvo antros jaunimo iki 19 metų čempionato merginų dvejetų turnyre. Pastaroji badmintonininkė dar iškovojo bronzos medalį merginų vienetų grupėje.


  2022-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt