P0

Veidai

Padėkojo Rasai Bekėžienei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-29


Padėką atsiuntęs pilietis Klaipėdos miesto policijos komsariato viršininkei Rasai Bekėžienei dėkoja už profesionalumą, puikų pareigų atlikimą ir dėmesį žmogui.

„Klaipėdoje, Mokyklos g. mikrorajone, dažnai įvyksta eismo įvykiai. Vieną iš jų nufotografavau, aprašiau, kad eismo saugumo problemos čia ilgą laiką nėra sprendžiamos, ir paviešinau socialiniame tinkle. Žinutę nusiunčiau ir Klaipėdos m. PK viršininkei Rasai Bekėžienei. Buvau maloniai nustebintas itin operatyvios reakcijos į mano pranešimą – į probleminę sankryžą atvyko pati viršininkė su dar vienu pareigūnu, įdėmiai išklausė susirinkusių bendruomenės narių išsakytus nusiskundimus, galimus problemų sprendimo būdus ir pažadėjo nedelsiant imtis konkrečių veiksmų eismo saugumo problemoms šioje vietoje spręsti. Tokia uostamiesčio policijos vadovė – pavyzdys visai Lietuvos policijai. Būtent tokių pareigūnų dėka didėja pagarba ir pasitikėjimas visais policininkais“, – rašo padėkos autorius.


  2022-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt