P0

Sportas

Šalies kurtieji badmintonininkai tikisi laimėti dar daugiau medalių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-30


9-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate, vykstančiame Palangoje, ketvirtadienį vyko asmeninės vienetų kovos.

Pergalingai tarp vyrų kovojo Ignas Reznikas ir Kazimieras Dauskurtas, savo grupėse iškovoję po dvi pergales. Sunkiau klostėsi mūsų jauniesiems badmintonininkams – Tadui Rimkui ir Vaidui Voroneckiui. Abu jie, savo grupėse pralaimėję po tris susitikimus, baigė čempionatą. Penktadienį vyksiančiame aštuntfinalio etape abu lietuviai žais su ukrainiečiais. I. Reznikas susitiks su Ivanu Drobinčiuku, K. Dauskurtas – su Ihoriu Sieničkinu.

Moterų grupėje rungtyniavo penkios Lietuvos žaidėjos. Į aštuntfinalį iškopė trys – Vaiva Žymantė, Aurelija Ramaneckaitė ir Veronika Michailova. V. Žymantė iš grupės išėjo lengvai – nesunkiai laimėjo abi kovas, o A. Ramaneckaitė ir V. Michailova, žaidusios po tris kartus, neišvengė pralaimėjimų. Grupėse visus kartus suklupo Marija Rimkutė ir Inesa Michailova. M. Rimkutė penktadienį dar žais moterų dvejetų varžybose, o I. Michailovai čempionatas baigėsi.

Aštuntfinalyje V. Michailova susitiks su varžybų favorite – austre Katrin Neudolt, A. Ramaneckaitei teks rungtyniauti su turke Hale Kucuksevgili, o V. Žymantei – su ukrainiete Laura Voluiko. Visos trys Lietuvos badmintonininkės yra čempionato tinklelio viršuje. Jei A. Ramaneckaitė ir V. Žymantė laimės savo mačus, jos ketvirtfinalyje susitiks tarpusavyje.

Kartu su vienetų aštuntfinalio mačais vyks ir dvejetų kovos dėl patekimo į pusfinalį. Vyrų dvejetų ketvirtfinalyje žais I. Reznikas ir K. Dauskurtas, moterų dvejetų – Emilija Unte ir V. Žymantė bei M. Rimkutė ir A. Ramaneckaitė, mišrių dvejetų aštuntfinalyje – I. Reznikas ir E. Unte bei K. Dauskurtas ir V. Žymantė.

Medalių dalybos – šeštadienį. Tądien ir bus nuleista čempionato vėliava.

Baltijos pajūryje Lietuvos badmintono rinktinė komandinėse pirmenybėse jau iškovojo nugalėtojų vardus. Jaunimo (iki 19 m.) čempionato merginų dvejetų turnyre vos 14-os A. Ramaneckaitė ir 15-os M. Rimkutė tapo vicečempionėmis. Be to, A. Ramaneckaitė pelnė bronzos medalį merginų vienetų grupėje.


  2022-09-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt