P0

Sportas

Tarptautinėse pneumobilių varžybose KU komanda iškovojo tris sidabrinius trofėjus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-30


Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto penketas – dr. Pranas Mažeika (komandos vadovas), Jevgenij Jamščikov (komandos kapitonas, pirmasis pilotas), Tomas Sukauskas (antrasis pilotas), Gediminas Petkus (mechanikas), Ignas Arnašius (antrasis mechanikas, komandos strategas) – savo sukonstruota transporto priemone trejose varžybų kategorijose, Vengrijoje, pelnė tris antrąsias vietas. KU inžinerijos studijų programų studentų kūrinys per ilgosios distancijos važiavimą (Long Distance Race) su vienu balionu nuvažiavo apie 6 km, dvejose greičio rungtyse (Arcade Race, Drag Race) – taip pat parodė antrąjį rezultatą.

Pasak komandos kapitono Jevgenijaus Jamščikovo, nors ir svajota apie čempionų poziciją, bet ir iškovota antroji – geras rezultatas. „Drauge su komanda dar turėsim erdvės tobulėti, siekti geresnio rezultato“,- sakė jis.  

Šiemetinėse pneumobilininkų komandų varžybose dalyvavo 12 stipriausių komandų iš 6 Europos valstybių – Vengrijos, Rumunijos, Čekijos, Lenkijos, Estijos ir Lietuvos. KU komanda Tarptautinėse pneumobilių varžybose dalyvauja nuo 2015 metų. Varžyboms kasmet rengiamas naujas bolidas, jų KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete sukonstruoti jau 5.


  2022-09-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt