P0

Sportas

Europos kurčiųjų badmintono čempionate – dar šešios viltys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-01


Šeštadienį Palangoje bus išdalinti likę 9-ojo Europos kurčiųjų badmintono čempionato medaliai, dėl kurių lemiamuose mūšiuose rungtyniaus pajėgiausi vienetų ir dvejetų turnyrų dalyviai.

Daugiausiai vilčių siejama su Ignu Rezniku ir Kazimieru Dauskurtu. I. Reznikas penktadienį aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje nesunkiai nugalėjo ukrainiečius Ivaną Drobinčiuką ir Tarasą Neharą. K. Dauskurtui teko labiau paprakaituoti, kol po trijų setų palaužė dar vieną Ukrainos atstovą Ihorį Sieničkyną. Ir ketvirtfinalyje slovaką Peterį Petrovičių vilnietis įveikė po įtempto mūšio.

Pusfinalyje lietuviai vėl susirems su ukrainiečiais. I. Reznikas dėl bilieto į finalą žais su Serhijumi Daščenka, o K.Dauskurtas – su Petro Takalo.

Pusfinalyje turėsime ir dvi lietuvių mišrias poras – I. Rezniką su Emilija Unte bei K. Dauskurtą su Vaiva Žymante. I. Reznikas ir E. Unte lengvai įveikė prancūzų dvejetą Mickaelį Roubirą ir Louise Bernard bei turkus Doganą Altuną ir Gizem Uludag.

Draugų pavyzdžiu sekė ir K. Dauskurtas bei V. Žymantė. Jie aštuntfinalyje nesunkiai nugalėjo ukrainiečius I. Drobinčiuką, Laurą Voluiko, o ketvirtfinalyje – Mykolą Cygankovą, Snižaną Čžao.

Šeštadienį pusfinalyje I. Reznikas ir E. Unte susitiks su prancūzais Titouanu Keifferiu ir Floriane Dubois, o K. Dauskurtas ir V. Žymantė – su ukrainiečiais P. Takalo ir Sofija Černomorova.

Moterų dvejetų varžybų dalyvės penktadienį kovojo ketvirtfinalyje. V. Žymantė ir E. Unte, įveikusios prancūzes Louise Bernard ir Jeanne Remy, lengvai pateko į pusfinalį. Kita lietuvių pora Marija Rimkutė ir Aurelija Ramaneckaitė sėkmingai pradėjo rungtynes su turkėmis Hale Kucuksevgili ir G. Uludag, tačiau vėliau atidavė iniciatyvą varžovėms ir pralaimėjo.

Pusfinalyje V. Žymantė ir E. Unte susirems su tomis pačiomis turkėmis.

Moterų vienetų aštuntfinalyje rungtyniavo net trys mūsų badmintonininkės, o į pusfinalį iškopė vienintelė V. Žymantė. Veronikai Michailovai teko susiremti su čempionato favorite – austre Katrin Neudolt. Varžovė buvo akivaizdžiai pajėgesnė. Į ketvirtfinalį nenukeliavo ir Aurelija Ramaneckaitė, suklupusi akistatoje su turke H. Kucuksevgili. V. Žymantė lyg treniruotėje nugalėjo ukrainietę L. Voluiko, o dėl bilieto į pusfinalį vilnietė paauklėjo A. Ramaneckaitės skriaudikę H. Kucuksevgili.

Netikėtai nemaloniai baigėsi vyrų dvejetų ketvirtfinalio rungtynės, kuriose I. Reznikas ir K. Dauskurtas pralaimėjo turkams Furkanui Buyukgoze ir D. Altunui – 15:21, 21:12, 19:21. Būtent šioje grupėje iš lietuvių buvo laukta aukso medalių.


  2022-10-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt