P0

Politika

TS-LKD patvirtino daugumą kandidatų į merus (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-01


Šeštadienį Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Taryba patvirtino kandidatus į merus 2023 m. savivaldos rinkimuose. Kandidatai patvirtinti 49-iose savivaldybėse, o likę 11 „atsižvelgiant į galimas formuojamas koalicijas ar kitas strategines priežastis”, bus patvirtinti iki šių metų gruodžio 1 dienos.

Klaipėdos mieste dėl mero posto kovos Seimo narys Audrius Petrošius, Klaipėdos rajone – Vytautas Tamašauskas. Kretingos rajone dabartines vicemero pareigas į aukštesnį politinį laiptelį bandys iškeisti Dangiras Samalius, Palangoje eilinio perrinkimo sieks Šarūnas Vaitkus, Šilutės rajone į merus kandidatuos Žygimantas Kurlianskas, Skuodo rajone –Žydrūnas Ramanavičius.


  2022-10-01

  3 komentarai “TS-LKD patvirtino daugumą kandidatų į merus”

  1. AvatarKas atiduos (IP: 78.61.179.125)

   savo balsą už bent vieną iš dabartinės Lt-vą admin. šai/kos, tam tikrai “atsisuko varžteliai”.

  2. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Man tai nepatinka ta “sueiga”, tikras sovietizmas. Mokykloje buvome įrašyti sovietmečiu į pionierius ir kiekvieną mėnesį vykdavo pionierių sueiga. Įgriso negyvai. Visai tiktų žodis suėjimas, o atsižvelgiant į dabartinę politiką visai tiktų gražus žodis “sueitis”. Paskelbtų gražų skelbimą : ” Tada ir tada vyks N partijos narių sueitis.

   • AvatarMArijus (IP: 85.232.128.55)

    Antanai – Geros mintys. Vis sunkiau surasti dar mąstančių žmonių… Panašiai ir aš manau, tik kad po šios Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos kadencijos ir “sueičių” su kardinaliai nesuderinamomis partijomis, kur nei Krikščioniškų, nei Koncervatyvių tėvyniškų apraiškų neberasi- matomai pagalvojau ir čia seniausia pasaulyje profesija persikėlė dirbti į naują kryptį – Politiką. Nusivyliau šia partija… Teks ieškoti demokratiškesnės ir koncervatyvesnės partijos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt