P0

Kriminalai ir nelaimės

Apiplėšė ir pabėgo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-03


Nuo plėšikų stipriai nukentėjęs vyras į policiją kreipėsi, praėjus penkioms dienoms, nors tokiais atvejais pareigūnai nukentėjusius asmenis ragina pagalbos kreiptis tuoj po įvykio.

Policija praneša, jog sekmadienį buvo užregistruotas 49 metų vyro pareiškimas, kuriame jis nurodo, jog rugsėjo 27-os vakare, apie 23 val., Klaipėdoje, Mokyklos g., išėjęs iš daugiabučio namo laiptinės iš nugaros pajuto smūgį, po kurio prarado sąmonę.

Atsibudęs vyras pastebėjo, kad yra pavogtas jo paspirtukas „Xiomi Mi Pro 2“, telefonas Samsung „Galaxy S21“, kuprinė, kurioje buvo piniginė, dokumentai, kelios banko kortelės, apie 400 eurų grynaisiais ir kitų asmeninių daiktų. Patirtą žalą nukentėjusysis įvertini 2065 eurais.

Policija pradėjo tyrimą dėl plėšimo.


  2022-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt