P0

Regionas

Kultūros forumas Palangoje kviečia dalintis gerosiomis patirtimis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-03


Spalio 6-7 dienomis Palangos kurhauze, jau trečius metus iš eilės vyks kultūros forumas „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“. Forumas skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus, pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno, ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą. Susitikimai naudingi tiek profesionaliam ar startuojančiam kūrėjui, tiek kultūros organizacijos darbuotojui ar aktyviam bendruomenės nariui.

Spalio 6 d., ketvirtadienis bus skirtas gerosioms patirtims. Palangos kultūros ir jaunimo centras (PKJC) pasidalins dviem ypatingai reikšmingais laimėjimais – savo penkerių metų kelione, kuri atvedė prie 2021 metų geriausio aukščiausios kategorijos kultūros centro laimėjimo ir Palangos Jurginių šventės įtraukimu į Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą. Forumas skatina tarptinklinį bendradarbiavimą, todėl kasmet dalyvauti kviečiami Palangos kultūros bendruomenės atstovai ir svečiai iš kitų Lietuvos kultūros įstaigų. Šiemet Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus vedėja Nijolė Laužikienė pasidalins atviro ir įtraukiančio muziejaus projekto patirtimis, NVO projektų koordinatorė Agnė Grigalauskė pristatys mažo Škotijos miestelio Huntly sėkmės istoriją. Ypatingai džiugu, kad kultūros forume dalyvauja „Kaunas 2022“ bendruomenių projekto „Šiuolaikinės seniūnijos“ kuratorė Milda Rutkauskaitė ir projekto „Fluxus Labas!“ kuratorė Aistė Ptašinskaitė – Paukštė, nes būtent Kauno 2022 pavyzdys prieš tris metus ir inspiravo forumo idėją Palangoje. Gerųjų patirčių taip pat atveš Akademijos kultūros centro direktorė Žydronė Smulskienė, gamtos ir meno sintezės atradimus Vilhelmo teatrų festivalyje pristatys Priekulės kultūros centro direktorė Rūta Steponavičienė.

Forumo metu bus galima sudalyvauti ir praktiniuose užsiėmimuose. „Kaip parodė praeitų metų forumo patirtys, dalyviai išsineša dvigubą naudą, kuomet praktiškai „atsinaujina“ pritaikydami išgirstas žinias grupiniuose mokymuose ar bendrose refleksijose“, – teigė kultūrinių renginių koordinatorė Monika Jarulytė-Elgendy.

Spalio 6 d., ketvirtadienį, vyks diskusija su LMTA KF Taikomųjų teatro metodų dėstytoja Raimonda Agne Medeišiene, o spalio 7 d., penktadienį laukia mokymai apie reklamą socialiniuose tinkluose su marketingo specialistu Daugvinu Liberiu.


  2022-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt