P0

Draugas su uodega

Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną kviečia aukoti beglobiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-03


Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Šios dienos proga beglobiais besirūpinančios įstaigos rinksis į jau tradicija tapusią kartu su gyvūnų prekių tinklu KIKA organizuojamą labdaros akciją, kuria skatins žmones nelikti abejingiems ir aukoti maistą bei kitas augintiniams būtinas prekes, primins žmonėms apie galimybę priglausti naują šeimos narį.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.
Aukoti Klaipėdoje kvies PC „Banginyje“

Akcija vyks spalio 4 ir 8 dienomis. Visuomenė turės galimybę padėti net penkioms beglobių gyvūnų organizacijoms penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje.

Spalio 4 d., antradienį, labdaros akcijoje dalyvaus VšĮ „Nuaro“ fondas. Klaipėdoje tądien aukoti bus galima PC „Banginyje“, Šilutės pl. 35.

Kaip teigia akcijos organizatoriai, paremti ir padėti gyvūnų prieglaudoms žmonės gali ištisus metus, o KIKA tai daro jau ilgiau nei 10-metį.

„Tai mums įprasta veikla. Remiame prieglaudas ir gyvūnų globos namus pašaru bei kitomis reikalingomis priemonėmis, dalinamės edukaciniu turiniu, dalyvaujame visuomenės sąmoningumą apie gyvūnų gerovę ir apsaugą skatinančiose iniciatyvose, tokiose kaip „Gyvūnų gerovės metai 2022“, kurią inicijuoja aplinkos ministerija“, – tvirtina KIKA komunikacijos projektų vadovė Karolina Tuminauskaitė.

Jos teigimu, KIKA kas mėnesį beglobių prieglaudoms paaukoja per toną sauso pašaro.

„Taip pat jau ilgą laiką savo parduotuvėse turime aukų dėžes, į kurias bet kuris klientas, neabejingas beglobiams gyvūnams, gali paaukoti būtiniausių priemonių, maisto prekių, kurios yra perduodamos beglobių organizacijoms visoje Lietuvoje“, – paramos galimybes augintiniams pristato K. Tuminauskaitė.

Įmonė taip pat kviečia palaikyti nuo karo Ukrainoje nukentėjusias beglobių gyvūnų organizacijas bei gyvūnus auginančius žmones, aukojant įmonių grupės įkūrėjų Janitos ir Tauro Plungių Labdaros ir Paramos fondui.


  2022-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt