P0

Verslas

Radijo žaidimų konkursą laimėjo „RSV Projektai”

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-10-03


Klaipėdos savivaldybės skelbtą viešojo pirkimo konkursą dėl radijo žaidimų – viktorinų organizavimo ir transliavimo per Klaipėdos miesto radiją konkursą laimėjo Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) projektų vadovo komunikacijai Arūno Liubinavičiaus bendrovė „RSV Projektai” .

Šiai bendrovei talkina subrangovas UAB „Reklamos ekspertai“. Jai perduodamų vykdyti sutartinių prievolių dalis – 60 procentų. Radijo žaidimai – viktorinos jau transliuojamos per radijo stotį „Laluna”. Sandorio vertė – 4,8 tūkst. eurų.

UAB „RSV Projektai” kartu su  UAB „JCD Decaux Lietuva” dalyvavo ir antroje šio pirkimo dalyje – dėl visuomenės švietimo atliekų tvarkymo klausimais. Tačiau šiuo atveju sandoris neįvyko – savivaldybė pirkimą paskelbė iš naujo. Kodėl pirkimas neįvyko, neskelbiama.

O VšĮ „Anaben” su Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė 12,5 tūkstančių eurų vertės sutartį dėl 30 audiovizualinių iki 1 minutės trukmės reportažų sukūrimo. 

Abi sutartys bus vykdomos šiais ir ateinančiais metais, kai vyks rinkimai į savivaldybes.

„Atvira Klaipėda” jau ne vieną kartą rašė, kad savivaldybė ir jos kontroliuojamos įmonės prieš rinkimus padidino išlaidas viešiesiems ryšiams. Vien KRATC šiemet tam išleido apie 150 tūkstančių eurų. 

Viešųjų ryšių funkciją Klaipėdos savivaldybėje vykdo ne administracija, o mero ir tarybos sekretoriatas, kuriam vadovauja meras. Tai yra, procesą kontroliuoja politikai. Jie kontroliuoja ir savivaldybės įmonių viešuosius ryšius.

Neseniai Klaipėdos miesto savivaldybė sudarė sutartį su MB „FARMA MEDIA” dėl Klaipėdos miesto vizualinio identiteto generatoriaus sukūrimo paslaugos. Paslauga kainuos beveik 9000 eurų. Be to, savivaldybė paskelbė, kad penkiems mėnesiams  perka dar ir „įvaizdinės kampanijos tikslinėms auditorijoms sukūrimo ir įgyvendinimo paslaugas”. Pageidaujama maksimali šių paslaugų kaina neskelbiama. Paslaugų tikslas – „siekti daugiau viešumo, žinomumo ir informacijos sklaidos įtaigiai ir emociškai pristatant miesto vizualinį identitetą”. O daugiau nei metus rengtas Klaipėdos miesto vizualinis identitetas kainavo 35 tūkst. eurų.


  2022-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt