P0

Aplinkosauga

Už Kuršių mariose sugautą lašišą teks pakloti beveik 1500 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-03


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos (GGAI) pareigūnai praėjusią savaitę nustatė asmenį, Kuršių mariose neteisėtai sugavusį lašišą.

Iš pažeidėjo Klaipėdos aplinkosaugininkai paėmė statomąjį tinklą ir lašišą, jam taip pat gresia bauda iki 300 eurų bei teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą 970 eurų žalą.

Taip pat asmens ūkinėse patalpose pareigūnai rado 12 statomųjų tinklų ir dvi gaudykles žuvims gaudyti. Už tai dar gresia bauda iki 200 eurų, tinklai irgi paimti.

„Dar prieš prasidedant lašišų ir šlakių žvejybos ribojimams, primename, kodėl jie reikalingi ir kad, kaip ir kasmet, stiprinsime kontrolę. Tikriems žvejams ši informacija nėra didelė naujiena – tai priminimas-kalendorius, kad pažeidimas nebūtų padarytas netyčia. Deja, kai kuriems asmenims šių žuvų apsauga visai nerūpi. Jie nori užsidirbti, net žinodami, kad neršto periodu lašišos ir šlakiai nėra vertingos žuvys. Todėl vertiname pagalbą visų, kurie nesitaiksto su pažeidimais ir praneša mums“, – pranešime cituojamas Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys. 


  2022-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt