Bus rekonstruojama šviesoforinė sankryža

Miestas

Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės vykdomo „žalios bangos“ projekto Minijos g., Pilies g. bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse nuo spalio 7 d., penktadienio bus rekonstruojama Minijos g. – Sausio 15-osios g. – Pilies g. šviesoforinė sankryža.

Bus demontuoti senieji šviesoforai ir įrengti nauji šviesoforai, atitinkantys naujausias Kelių šviesoforų įrengimo taisykles. Rekonstrukcijos metu šviesoforinė sankryža bus pertvarkyta į žiedinę sankryžą. Bus atliktas horizontalusis žymėjimas bei įrengti kelio ženklai. Eismas sankryžoje vyks ratu.Darbus planuojama atlikti 3 savaičių laikotarpyje.

2 Comments

  1. Nezabitauskas

    „šviesoforinė sankryža bus pertvarkyta į žiedinę sankryžą”. Kurį kartą? Kadaise, kai mieste įrenginėjo žiedines sankryžas, aiškino, kad jų pralaidumas didesnis nei šviesoforinių. Kai žiedines naikino, niekas nieko nebeaiškino.

    Reply
  2. nuojauta

    Galimai dėl didelio šviesoforų kiekio taip ir nebus zalios bandos realizacijos..na nebent vt. Kiti sekmingai stoves prie raudonos. Ps ar jau patenkama i gineso rekordų knygą pagal šviesoforų skaičių mieste?

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Švietimas

Pagaliau imsis naujo darželio statybų Tauralaukyje

Baigiant statyti beveik dukart nuo pirminės kainos pabrangusią naująją mokyklą Senvagės gatvėje Tauralaukio progimnazija planuoja persikraustymo į ją darbus. O ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Miestas

Prioritetas - ne kapitaliniam gatvių remontui, o paprastam taisymui

Klaipėdos meras siūlo perpus mažinti investicijas į gatvių tiesimą, rekonstravimą ar kapitalinį remontą. Tačiau daugiau lėšų būtų skirta paprastajam vietinės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Nuomonės

Metai prie Klaipėdos valdžios šturvalo: sėkmės ir nesėkmės

Sėkme reikėtų vadinti pastangas darbuotis atnaujinant daugiabučių namų kiemus, ugdymo įstaigas ir jų aplinką – dėmesio anksčiau tam tikrai stokota. ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This