P0

Miestas

Bus rekonstruojama šviesoforinė sankryža (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-06


Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės vykdomo „žalios bangos“ projekto Minijos g., Pilies g. bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse nuo spalio 7 d., penktadienio bus rekonstruojama Minijos g. – Sausio 15-osios g. – Pilies g. šviesoforinė sankryža.

Bus demontuoti senieji šviesoforai ir įrengti nauji šviesoforai, atitinkantys naujausias Kelių šviesoforų įrengimo taisykles. Rekonstrukcijos metu šviesoforinė sankryža bus pertvarkyta į žiedinę sankryžą. Bus atliktas horizontalusis žymėjimas bei įrengti kelio ženklai. Eismas sankryžoje vyks ratu.Darbus planuojama atlikti 3 savaičių laikotarpyje.


  2022-10-06

  2 komentarai “Bus rekonstruojama šviesoforinė sankryža”

  1. AvatarNezabitauskas (IP: 78.61.173.9)

   “šviesoforinė sankryža bus pertvarkyta į žiedinę sankryžą”. Kurį kartą? Kadaise, kai mieste įrenginėjo žiedines sankryžas, aiškino, kad jų pralaidumas didesnis nei šviesoforinių. Kai žiedines naikino, niekas nieko nebeaiškino.

  2. Avatarnuojauta (IP: 84.15.181.36)

   Galimai dėl didelio šviesoforų kiekio taip ir nebus zalios bandos realizacijos..na nebent vt. Kiti sekmingai stoves prie raudonos. Ps ar jau patenkama i gineso rekordų knygą pagal šviesoforų skaičių mieste?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt