Dvimetrinėse bangose – pirmoji Lietuvos banglenčių čempionato diena

Sportas

Rudeninės audros įsiūbuota Baltija į Melnragės paplūdimį atnešė dvimetrines bangas, kuriose vyko pirmieji Lietuvos Respublikos atviro banglenčių čempionato plaukimai. Pirmąją varžybų dieną į bangas išsiyrė 18 vyrų.

Geriausią dienos rezultatą pademonstravo Rokas Bakstys. Domo Rimeikos nuotr.

Geriausią dienos rezultatą pademonstravo Rokas Bakstys, pirmąja savo banga pasiekęs 7.00 balo įvertinimą iškart išsiveržė į lyderius. Teisėjai vertina bangas dešimtbalėje skalėje, o geriausios dvi kiekvieno banglentininko bangos sumuojamos. Antra banga, pasiekęs 5.67 balo, Rokas surinko 12.67 – aukščiausią dienos rezultatą.

„Sąlygos buvo puikios, netrūko progų čiuožti stačia bangos siena. Labai smagu, kad varžybos vyksta per dvi dienas: šį sezoną gerų bangų nebuvo daug, tad šiandien buvo labai geras apšilimas prieš rytojų. Nereikėjo taupyti jėgų, buvo galima daugiau rizikuoti, gaudyti daugiau bangų ir ieškoti gero rezultato”,- džiaugėsi profesionalus treneris ir atletinio startuolio „Octomoves” įkūrėjas R. Bakstys.

Po pirmojo raundo du kiekvieno plaukimo metu geriausią rezultatą parodę banglentininkai pateko tiesiai į ketvirtfinalius, likę atletai turės antrą progą paguodos plaukimuose šeštadienį.

Šeštadienį laukia intensyvi finalų diena – 8 val. varžysis irklentininkai, nuo 9 val. plaukimus pradės moterys, jų finalų laukiama apie 14 valandą. Po jo seks vyrų ketvirtfinaliai, o banglentininkų finalai vyks apie 17 valandą.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Dviračių takui į Melnragę remontuoti jau ieškoma rangovų

Klaipėdos savivaldybė paskelbė dviračių ir pėsčiųjų takų kapitalinio remonto Prano Lideikio gatvėje, nuo Liepojos iki Molo gatvių, rangos darbų konkursą. Nors ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Margutis milžinas - jau ant šiaurinio molo

Praėjusiais metais klaipėdiečius ir miesto svečius nustebinęs margutis milžinas vėl užridentas ant šiaurinio molo Melnragėje. Trijų metrų aukščio ir pusantro ...
2024-03-22
Skaityti daugiau

Sportas

„Wave Camp" Melnragėje mokys plaukti ir puslente

Šį šeštadienį, rugpjūčio 12 d., Klaipėdoje jau penktąjį kartą jūros miesto gyventojus bei svečius pasitiks sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą ...
2023-08-10
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This