P0

Sportas

Dvimetrinėse bangose – pirmoji Lietuvos banglenčių čempionato diena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-07


Rudeninės audros įsiūbuota Baltija į Melnragės paplūdimį atnešė dvimetrines bangas, kuriose vyko pirmieji Lietuvos Respublikos atviro banglenčių čempionato plaukimai. Pirmąją varžybų dieną į bangas išsiyrė 18 vyrų.

Geriausią dienos rezultatą pademonstravo Rokas Bakstys. Domo Rimeikos nuotr.

Geriausią dienos rezultatą pademonstravo Rokas Bakstys, pirmąja savo banga pasiekęs 7.00 balo įvertinimą iškart išsiveržė į lyderius. Teisėjai vertina bangas dešimtbalėje skalėje, o geriausios dvi kiekvieno banglentininko bangos sumuojamos. Antra banga, pasiekęs 5.67 balo, Rokas surinko 12.67 – aukščiausią dienos rezultatą.

„Sąlygos buvo puikios, netrūko progų čiuožti stačia bangos siena. Labai smagu, kad varžybos vyksta per dvi dienas: šį sezoną gerų bangų nebuvo daug, tad šiandien buvo labai geras apšilimas prieš rytojų. Nereikėjo taupyti jėgų, buvo galima daugiau rizikuoti, gaudyti daugiau bangų ir ieškoti gero rezultato”,- džiaugėsi profesionalus treneris ir atletinio startuolio „Octomoves” įkūrėjas R. Bakstys.

Po pirmojo raundo du kiekvieno plaukimo metu geriausią rezultatą parodę banglentininkai pateko tiesiai į ketvirtfinalius, likę atletai turės antrą progą paguodos plaukimuose šeštadienį.

Šeštadienį laukia intensyvi finalų diena – 8 val. varžysis irklentininkai, nuo 9 val. plaukimus pradės moterys, jų finalų laukiama apie 14 valandą. Po jo seks vyrų ketvirtfinaliai, o banglentininkų finalai vyks apie 17 valandą.


  2022-10-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt