P0

Kriminalai ir nelaimės

Neteisėtai šaudmenis laikiusiam brakonieriui – arešto bausmė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-07


Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pilietis V. A. nuteistas už tai, kad, neturėdamas leidimo, įgijo ir laikė šaudmenis.

Gegužės 24 d. gyvosios gamtos specialistas sulaikė brakonieriaujantį kaltinamąjį, o jo namuose aptiko netvarkingai sudėtų šaunamųjų ginklų ir šaudmenų. Nurodytu adresu iškviesti Klaipėdos policijos komisariato pareigūnai kartu su Aplinkos apsaugos inspekcijos specialistais V. A. priklausančioje sodyboje rado neteisėtai disponuojamų šaudmenų.

Teismas kaltinamajam skyrė 30 parų arešto bausmę, kurios vykdymas atidėtas šešiems mėnesiams, paskiriant intensyvią priežiūrą, nustatant buvimo vietą jo gyvenamosios vietos adresu bei buvimo laiką nuo 22 val. iki 7 val., tai kontroliuojant elektroninio stebėjimo priemonėmis.


  2022-10-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt