P0

Sportas

Rudeninėse Melnragės bangose – banglenčių čempionatas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-07


Spalio 7-9 dienomis, Melnragėje, prie uosto vartų, vyks atviras Lietuvos Respublikos banglenčių ir irklenčių čempionatas. Audringos Baltijos sukeltas bangas raižyti pasiryžo 18 vyrų ir net 10 moterų banglenčių įskaitoje, taip pat keturi dalyviai varžysis irklenčių rungtyje.

Varžybų dalyvius vertins Tarptautinės banglenčių asociacijos (ISA) sertifikaciją turintys teisėjai, o dalyviai sieks parodyti kuo geresnę kontrolę, greitį ir manevrus ant bangų. Lietuvos bangų sporto asociacija oficialius Lietuvos Respublikos čempionatus organizuoja nuo 2017 metų, o ant pereinamosios taurės graviruojami Lietuvos čempionų vardai ir pavardės.

Spalio 7 dieną, penktadienį nuo 14 valandos vyks vyrų varžybų pirmojo raundo plaukimai.

Spalio 8 dieną, šeštadienį, planuojama plaukimus pradėti 8 ryto, pirmieji į jūrą išsiirs irklentininkai, moterų banglentininkių finalai planuojami apie 14 valandą, vyrų – apie 17 valandą.

„Labai džiugina moterų dalyvių skaičius. Pernai nesusirinko nė keturios dalyvės, tad moterų čempionatas neįvyko, tačiau dešimt – visų laikų dalyvavimo rekordas. Taip pat ir vyrų įskaitoje – 18 dalyvių iš Lietuvos dar nesame turėję, nors keletas stiprių sportininkų yra išvykę. Manau, tai patvirtina, kad banglenčių sportas juda teisinga kryptimi ir augantys dalyvių skaičiai kalba patys už save“, – mintimis dalinosi praėjusių metų Lietuvos čempionas Girmantas Neniškis.

Varžybų rezultatus stebėti tiesiogiai bus galima čia.


  2022-10-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt