Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl narkotikų platinimo

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato ir apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto heroino platinimo.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas bendradarbiaujant su Kalėjimų departamento pareigūnais, gavus informacijos apie kvaišalus platinusį 59 m. uostamiesčio gyventoją.

Birželio mėn., Šilutės pl., policijos pareigūnai sulaikė anksčiau neteistą, vienoje iš uostamiesčio bendrovių dirbantį, 34 m. klaipėdietį. Automobilyje, kuriuo naudojosi šis asmuo, rasta narkotinė medžiaga – heroinas bei elektroninės svarstyklės su heroino ir kanapių pėdsakais.

Tą pačią dieną tęsiant tyrimo veiksmus, Žalgirio g., sulaikytas narkotines medžiagas platinęs, jau minėtas 59 m. vyras. Jo namuose, kratos metu, pareigūnai rado heroino. Šis, niekur nedirbantis, vyriškis anksčiau teistas už nusikaltimus, susijusius su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, vagystes, sunkų sveikatos sutrikdymą.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vienam iš jų paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitam įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Jiems gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Prokuratūros ieškiniai - dar trims Kretingos politikams (atnaujinta)

Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmai pranešė, kad sulaukė dar dviejų Klaipėdos apygardos prokuratūros civilinių ieškinių 2019-2023 metų kadencijos Kretingos rajono ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Regionas, Svarbu

Ar Kretingos meras iš tiesų atsikratė teisėsaugos pretenzijų? (dar atnaujinta)

Praėjusią savaitę Klaipėdos apylinkės teismas palaimino prokuratūros ir Kretingos rajono mero Antano Kalniaus taikos sutartį, kurios šiam politikui prireikė dėl ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Už 16-metei parduotas kanapes laisvės gali netekti ilgiems metams

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl labai sunkaus nusikaltimo – narkotinių ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This