P0

Kriminalai ir nelaimės

Už smūgį į galvą degtinės buteliu – baudžiamoji atsakomybė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-14


Klaipėdos apylinkės teismas penktadienį paskelbė nuosprendį, kuriuo pilietis nuteistas už tai, kad būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, per žodinį konfliktą tyčia sudavė degtinės buteliu kitam asmeniui į galvą.

Kaltinamasis įvykio dieną su nukentėjusiuoju sėdėjo prie stalo ir šventė. Po kursų, išlaikę vieną egzaminą, nutarė atšvęsti: nuėjo į parduotuvę, nusipirko po 0,5 l degtinės butelį, grįžę namo paruošė staliuką ir atsisėdo gerti.

Iš pradžių vyrai nesipyko, vėliau, suveikus alkoholiui, kilo žodinis konfliktas dėl to, kad egzamino laikyti kaltinamasis ėjo sirgdamas koronavirusu, o sugėrovas už tylėjimą pareikalavo sumokėti. Kaltinamasis pasijuto reketuojamas ir, stvėręs nuo stalo degtinės butelį, trenkė juo nukentėjusiajam į galvą. Vyrui pradėjus kraujuoti, buvo iškviesta policija ir greitoji. Nukentėjusiajam nustatytas 2,47 prom. girtumas, o mušeikai – vos 0,30 prom.

Teismas klaipėdiečiui skyrė šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant jį bausmės laikotarpiu dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje. Taip pat kaltinamasis turės atlyginti nukentėjusiajam 500 eurų neturtinę žalą, o Klaipėdos teritorinei ligonių kasai – 159,40 eurų turtinę žalą.


  2022-10-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt