P0

Miestas

Klaipėdoje pradės šildyti darželius ir mokyklas (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-17


Antradienį, spalio 18 d., pradedamas šildymo sezonas Klaipėdos ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo, taip pat socialinių paslaugų įstaigose.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo spalio 18 d. pradedamas šildymo sezonas Klaipėdos ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei socialinių paslaugų įstaigose. Kada bus pradėti šildyti ir kiti pastatai, pasak savivaldybės administracijos vadovo, lems oro temperatūra. Sprendimas vėliau negu ankstesniais metais pradėti šildymo sezoną mieste priimtas atsižvelgus į šiuo metu vyraujančias palankias oro sąlygas bei prognozes. Kuo vėliau pradėti šildymo sezoną mieste siekiama ir dėl drastiškai pabrangusios energijos.

Šildymo sezono pradžią, atsižvelgdama į faktinę lauko oro temperatūrą, savivaldybė nustato savo pavaldume esančioms įstaigoms. Kiti šilumos vartotojai, įskaitant ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojus, balsų daugumos sprendimu gali patys apsispręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios – ji nebūtinai turi sutapti su  savivaldybės nustatyta šildymo sezono pradžia. Kai kurie miesto gyvenamieji namai galimybe anksčiau pradėti šildytis jau pasinaudojo.

Pernai Savivaldybei priklausančias ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo, taip pat socialinių paslaugų įstaigas centralizuotai šildyti pradėta nuo spalio 4 d., šildymo sezonas visame uostamiestyje pernai pradėtas spalio 12 dieną.


  2022-10-17

  7 komentarai “Klaipėdoje pradės šildyti darželius ir mokyklas”

  1. Avatar11 (IP: 85.232.129.29)

   Pietinė g.pūna namai …šaurinė pusė šildymo jokio boileris renovuotas😱

  2. AvatarKristina. (IP: 86.100.143.81)

   Klaipėda dar neskubes įjungti . Buvo pasakyta per feisbuka. Butuose . Klaipėda lauks žiemos kai visai bus šalta visi sušąls .

  3. AvatarEvita (IP: 86.100.58.98)

   Kada įjungus šildymą Klaipėda? Namuose vos 14° laipsnių šiluma, baisi drėgmė vos ne 90%, kaip gyventi tokiuose butuose su mažais vaikais? Ar nors kas be pagalvoja apie paprastus žmones, kurie šąla drėgmė ir serga? Ar mūsų valdininkams nusispjauti ant savo miesto žmonių ir mažamečių vaikų?! Lapkritis už kelių dienų, o butai ne šildomi. Ei, kur jus ponai valdininkai?!

  4. AvatarAnonimas (IP: 90.131.43.224)

   Ar velnią matote? Kuo greičiau įjunkite šildymą? Jau neįmanoma sulaukti. Ar sulauksime šiais metais?

  5. AvatarTeresė (IP: 90.138.107.113)

   Daugiabučiuose šalta ir drėgna. Rūbai per savaitę neišdžiūsta. Gal jau gana eksperimentuoti gyventojų sveikata?
   Apie kokią palankią oro temperatūrą kalbate? Juk ne vasara, kai saulutė aukštai pakilusi pro langus patalpas ir betono blokus išorėje sušildo…

   • AvatarEvanka (IP: 86.100.58.98)

    Išbando kantrybė ir sveikata žmonių, mūsų po nuliai!

  6. AvatarAnonimas (IP: 90.131.38.77)

   Dregme stipriai jauciasi,ne visi gyvena sauletoj pusej,tad jau reikia sildyti,vaistai brangiau kainuos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt